Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
49°32'50" N, 18°57'42" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: 09:00–22:00
  • wtorek: 09:00–22:00
  • środa: 09:00–22:00
  • czwartek: 09:00–22:00
  • piątek: 09:00–22:00
  • sobota: 09:00–22:00
  • niedziela: 09:00–22:00

Stylowa Karczma Ochodzita położona jest w Koniakowie, pod szczytem Ochodzitej (985 m n.p.m.). Z tarasów Karczmy można podziwiać przepiękną panoramę Beskidu Śląskiego, a nawet Tatr Polskich i Słowackich.Karczma Ochodzita posiada typowy wystrój regionalny i dysponuje trzema salami restauracyjnymi oraz tarasem letnim. Serwowane są tutaj dania regionalne: oscypki, placki z blachy, maślanka, swojski chleb żytni, prażuchy ze skwarkami, kubuś Koniakowski oraz dania Kuchni Polskiej. Ponadto w Karczmie można skorzystać z noclegu w jednym z 10 stylowych pokoi.

Karczma Ochodzita w Koniakowie
Karczma Ochodzita w Koniakowie

Karczma Ochodzita
Droga wojewódzka 943, Koniaków Pietraszyna
tel. 602-478-786, 33/ 855-68-22
karczma@ochodzita.com.pl
www.ochodzita.com.pl

Karczma Ochodzita w Koniakowie

Koniaków noclegi

Koniaków to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Wojtek Krajtroter 15419 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136669 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Tomasz Jurek Nowicjusz 3 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2019-07-26 na

Sprawdzam smaki lokalne i przyszła kolej na ten lokal. Przy okazji wizyty na Trójstyku i w Koniakowie (po 30 latach), chcieliśmy zjeść coś smacznego. Sprawdzałem opinie przed wyjazdem i ogólna ocena wskazywała, że będzie dobrze. Niestety rzeczywistość to zimny prysznic.
Kwaśnica - ikona gór, okazała się być zwykłym kapuśniakiem. Filet z kurczaka grilowany - wnuczki, okazał się być twardą podeszwą bez smaku. Ikoną obiadu był "warkocz Maryny", pasek polędwicy przeplatany paskiem boczku. Mięso było letnio/zimne. Ale mówię - cóż, spróbuję. Boczek gumowy - nie do ukrojenia, ani przegryzienia. Polędwica w środku surowa. Oddałem danie kelnerowi i poprosiłem, żeby odniósł do kuchni, z informacją, że to danie jest niejadalne. Przyszedł i powiedział - po góralsku, że danie jest "OK". Gdy poszedłem płacić przy barze i wyjaśnić sprawę pojawił się człowiek z moim daniem. Myślałem, że to kucharz. Okazało się, że właściciel. Zaproponowałem mu, aby spróbował zjeść boczek lub surowe mięso. Stwierdził, ze srogą miną - w języku górali, że danie jest "OK' i nie wiadomo czego się czepiam.
Tak więc, nie uznaje mojej reklamacji. Mogłem nie zapłacić i wezwać Policję, ale na urlopie nie będę się użerał z mądrym inaczej.
Obsługa kelnerska powolna - i zerową empatią dla klienta.
Omijajcie to miejsce z daleka - obchodzita to!
Jadłem wiele razy po drodze w Wiśle "U Karola". Gdybym wiedział, że reprezentuje taki standard podejścia do klienta, to moja noga by tam nie postała, a kolejny raz odwiedził bym sprawdzony i kulturalny lokal.

Edytowano: 2019-07-26 16:56:05

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020