Kamieniołom i centrum nurkowe Koparki w Jaworznie

Kamieniołom i centrum nurkowe Koparki w Jaworznie

Baza nurkowa "Koparki" lub Centrum Nurkowe Orka znajduje się w nieczynnym, zalanym przez wodę kamieniołomie Gródek, w dawnym wyrobisku dolomitu, niedaleko Jaworzna. Baza powstała w 1999 roku i jest bardzo popularna i często odwiedzana przez płetwonurków z całej Polski i nie tylko.Największą atrakcją są tu zatopione koparki, dlatego ta baza uchodzi za jedno z najciekawszych miejsc nurkowych w Polsce. Oprócz koparek nurkowie podziwiać mogą pod wodą wrak samolotu Antonow An-2, zatopione samochody itp. Niesamowite miejsce i pięknie położone.

Kamieniołom i centrum nurkowe Koparki w Jaworznie
Kamieniołom i centrum nurkowe Koparki w Jaworznie

Kamieniołom Koparki - Baza Nurkowa
ul. Płetwonurków, Jaworzno
Orka
ul. Widok 12, Bielsko-Biała
http://www.orkasa.pl/bazy-nurkowe/baza-nurkowa-koparki.html

Kamieniołom i centrum nurkowe Koparki w Jaworznie Kamieniołom i centrum nurkowe Koparki w Jaworznie Kamieniołom i centrum nurkowe Koparki w Jaworznie Kamieniołom i centrum nurkowe Koparki w Jaworznie

Jaworzno noclegi

Jaworzno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70513 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021