Jezioro Kochanka to niewielki zbiornik o powierzchni 3,5 ha, znajdujący się na Pojezierzu Brodnickim, na obszarze Brodnickiego Parku Krajobrazowego, w okolicy jeziora Zbiczno i jeziora Strażym. Fragment jeziora Kochanka znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego ,,Pod Sosnami”.Jezioro Kochanka jest bardzo chętnie odwiedzane przez wędkarzy, złowić tu można karasie, karpie, leszcze, liny, płocie, szczupaki i sumy. Nad jeziorem często spotyka się drzewa zwalone przez bobry.

Jezioro Kochanka
Jezioro Kochanka

Dojazd do Jeziora Kochanka

- z Brodnicy kierując się na Jajkowo, gdzie trzeba skręcić w lewo na Pokrzydowo i Grzmięcę, około 20 km

Jezioro Kochanka Jezioro Kochanka Jezioro Kochanka Jezioro Kochanka Jezioro Kochanka Jezioro Kochanka Jezioro Kochanka Jezioro Kochanka

Brodnica nad Drwęcą noclegi

Brodnica nad Drwęcą to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Wojtek Krajtroter 15419 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1146590 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021