Zagłosuj na nas!
Grzybek inhalacyjny w Sopocie, mokunka

Grzybek inhalacyjny w Sopocie

(4.6 głosów: 17)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Grzybek inhalacyjny zwany małą tężnią w Sopocie to miejsce zaciszne, kameralne. Położone w naprawdę niewielkiej odległości od słynnego, drewnianego molo, najdłuższego w Europie. Niedaleko Parku im Marii i Lecha Kaczyńskich, na Skwerze Bowiena, tuż przy Wojewódzkim Szpitalu Reumatologicznym oraz Zakładzie Przyrodoleczniczym. Wokół cisza ,spokój, zieleń, ławeczki i kuracjusze. Aż trudno uwierzyć, iż jest to w bezpośrednim sąsiedztwie "Monciaka" oraz Placu Przyjaciół Sopotu, gdzie zawsze jest tłoczno i gwarno.


Trwa głosowanie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
Oddaj na nas głos (można głosować codziennie) - będzie nam niezmiernie miło!

Grzybek inhalacyjny w Sopocie zasilany jest wodą głębinową. Solanka jodowo-bromową ze zdroju Św. Wojciecha to wody znajdujące się 800 metrów pod ziemią. Miejsce wokół grzybka jest pięknie zagospodarowane, pełne kwiatowych rabat i ławeczek. Zachęcające do spacerów wokół, gdzie dobroczynne mikro kropelki solanki znajdują się w powietrzu. Pomagając chorym na astmę, rozedmę płuc czy POCHP oraz przy schorzeniach laryngologicznych.

Pamiętać bowiem należy, iż Sopot, najmniejsze miasto Trójmiejskiej aglomeracji to przede wszystkim uzdrowisko. Warto zatrzymać się, wyciszyć w miejscu gdzie inhalacje wpłyną pozytywnie na nasze samopoczucie.Grzybek inhalacyjny
ul. Grunwaldzka/ul. Piastów, Sopot

Grzybek inhalacyjny w Sopocie na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Sopotu wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Sopot noclegi

Sopot to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Sopot
Inne budowle
Normalna
fontanny
54°26'41N, 18°34'13E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021