Galeria Jakubów w Lęborku, Danusia

Galeria Jakubów w Lęborku

(4.3 głosów: 3)

Galeria Jakubów powstała przy Sanktuarium św. Jakuba w Lęborku. Jest to niezwykła lokalna ciekawostka, związana z patronem miasta oraz parafii - Św. Jakubem.Wystawa zawiera fotografie oraz ciekawe opisy dotyczące bardziej lub mniej znanych Jakubów, poczynając od patrona parafii Św. Jakuba zwanego Starszym, a na Kubusiu Puchatku kończąc.

W lęborskiej  jakubowej galerii znalazły się też  informacje o Jakubie Szeli, Jakubie Wujku, Diego Velazquez, Casanovie, Jakube Grimm, Jakubie Wejherze, James Joyce, Kubie Rozpruwaczu, Giacomo Puccini, James Deanie, Diego Maradonie, Kubusiu Fataliście i Lordzie Jimie. Podobno Jakubem był też James Bond agent 007 i Zorro! Galeria jest ogólnie dostępna przy ul. Derdowskiego.Galeria Jakubów
ul. Derdowskiego, Lębork

Lębork noclegi

Lębork to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Lębork
Muzea i skanseny
Normalna
muzea galerie
54°32'41N, 17°45'6E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021