Fontanna ze słoniami w Rabce Zdroju

Zdjęcia (7)

W Parku Zdrojowym w Rabce-Zdrój, tuż obok Zakładu Przyrodoleczniczego i kawiarni Zdrojowa stoi bardzo fajna rabczańska atrakcja - fontanna ze słoniami.Fontanna zbudowana została na planie prostokąta, na dnie wyłożona mozaiką przedstawiającą herb Rabki-Zdroju, bardzo pomysłowe!

W narożnikach fontanny znajdują się słonie, w liczbie siedmiu - małe, duże i średnie. Słonie są wykonane z brązu i trzeba przyznać, że ta rodzinka słoni to ulubieńcy dzieci, które przecież w Rabce są najwazniejsze. Każdy maluch chce mieć fotkę z którymś z zabawnych słoni.Wszystkie słonie w Rabce mają trąby uniesione do góry, na znak szczęścia dla mieszkańców i kuracjuszy odwiedzających to piękne uzdrowisko, zwane Miastem Dzieci Świata.

Po zmroku przy fontannie ze słoniami odbywają się wspaniałe spektakle, bowiem jest to tzw. kolorowa fontanna, podświetlona i z efektami dźwiękowymi. Super!

W przeciwieństwie do innych polskich miast, Rabka pierwszy pokaz oferuje już o godzinie 16.00, aby również te młodsze dzieci mogły obejrzeć fontannę w pełnej krasie.

Fontanna za słoniami
Park Zdrojowy, Rabka Zdrój

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

WySpa Mszanka
Pensjonat Skalny

Powiązane miejsca

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: