Dzwonkówka w Beskidzie Sądeckim, Roman Świątkowski

Dzwonkówka w Beskidzie Sądeckim

(4.8 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Dzwonkówka (982 m n.p.m.) to zalesiony masyw górski w Beskidzie Sądeckim, składający się z kilku wierzchołków, w głównym paśmie Radziejowej. W masywie Dzwonkówki znajduje się kilka małych polan będących pozostałością po dawnym pasterstwie. Dawniej polan było więcej, lecz obecnie porosły wysokim lasem. Masyw Dzwonkówka leży na obszarze Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Na masywie krzyżują się dwa piesze szlaki turystyczne - żółty (szlak papieski) oraz szlak czerwony (Główny Szlak Beskidzki).

Szlaki na masyw Dzwonkówki

- szlak żółty ze Szczawnicy, 2h 40 minut

Dzwonkówka w Beskidzie Sądeckim, Roman Świątkowski
Dzwonkówka w Beskidzie Sądeckim, Roman Świątkowski


- szlak żółty z Łącka przez szczyt Jaworzynka, 5h

- szlak czerwony z Krościenka nad Dunajcem, 2h 20 minut

- szlak czerwony z schronisko PTKK na Przehybie, 2h 15 minut

Beskid Sądecki noclegi

Beskid Sądecki to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022