Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Park Dinozaurów w Zatorze zwanym kiedyś Dinozatorland to obecnie cały kompleks zwany Zatorland. To park świetnych atrakcji, m.in. spotkania z dinozaurami oraz piaskownica dydaktyczna ze sztucznym szkieletem dinozaura. Jest tu również pojazd inny niż wszystkie!



To Dinobus! Kolorowy pojazd przerobiony z dawnego niewielkiego busa, ozdobiony dinozauram. Siedzenia to niewielkie kanapy, aby młodzi pasażerowie mogli wspólnie udać się w podróż Dinobusem, który praktycznie nie ma bocznych ścian od wysokości około 1 m. Dlatego widoki podczas jazdy są dostępne nawet dla małych turystów. To wielka frajda dla milusińskich!

Trasa Dinobusu

Przejażdżka odbywa się po obrzeżach parku, wzdłuż pobliskich stawów, a finał podróży ma miejsce w pobliskim Ośrodku Rekreacyjnym "RiverPark". Tu młodzi pasażerowie Dinobusu maja pół godzinki na pobyt na placu zabaw. Dinobus czeka 🙂

W drodze powrotnej kierowca Dinobusu opowiada o ciekawostkach parków rozrywki w Zatorz, a grzecznym turystom nawet rozdaje niewielkie pamiątkowe gadżety. Dinobus to atrakcja dostępna w cenie biletu do Dinozatorlandu. Jednak przy sporej liczbie gości odwiedzających park, trzeba na przejażdżkę nieco poczekać. Nic to jednak w porównaniu z frajdą, jaką jest jazda tym ciekawym, oryginalnym pojazdem 🙂



Zatorland
ul. Parkowa 7, Zator

Zator noclegi

Zator to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020