Czarna Wisełka - Wisła os. Piłka (795 m n.p.m.) to skrzyżowanie szlaków turystycznych w Beskidzie Śląskim w paśmie Baraniej Góry. Drogowskaz pieszych szlaków turystycznych znajduje się Dolinie Czarnej Wisełki, przez którą płynie potok Czarna Wisełka, który łączy się z potokiem Białej Wisełki tworząc rzekę Wisłę.Przez skrzyżowanie przebiega czerwony Główny Szlak Beskidzki im. Kazimierza Sosnowskiego oraz odchodzą szlaki w kierunku Przełęczy Stecówka i Kubalonka, w kierunku Wisła Czarne oraz schroniska PTKK Przysłop pod Baranią Górą. Przy drogowskazie szlaków turystycznych znajduje się miejsc odpoczynku ze stającymi ławeczkami i stolikami.

Czarna Wisełka Piłka
Czarna Wisełka Piłka

Szlaki do skrzyżowania Czarna Wisełka

- szlak czarny z Wisły Czarne, 1h 40 minut

- szlak czerwony z Przełęczy Kubalonka, 2h 20 minut

Czarna Wisełka Piłka
Czarna Wisełka Piłka


- szlak czerwony ze schroniska PTTK Przysłop pod Baranią Górą, 20 minut

- szlak zielony z Wisły Głębce na przeł. Kubalonka, dalej szlak czerwony, 3h 20 minutBeskid Śląski noclegi

Beskid Śląski to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70513 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021