Czarna Wisełka Piłka, Roman Świątkowski

Czarna Wisełka Piłka

(4.2 głosów: 5)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Czarna Wisełka - Wisła os. Piłka (795 m n.p.m.) to skrzyżowanie szlaków turystycznych w Beskidzie Śląskim w paśmie Baraniej Góry. Drogowskaz pieszych szlaków turystycznych znajduje się Dolinie Czarnej Wisełki, przez którą płynie potok Czarna Wisełka, który łączy się z potokiem Białej Wisełki tworząc rzekę Wisłę.

Przez skrzyżowanie przebiega czerwony Główny Szlak Beskidzki im. Kazimierza Sosnowskiego oraz odchodzą szlaki w kierunku Przełęczy Stecówka i Kubalonka, w kierunku Wisła Czarne oraz schroniska PTKK Przysłop pod Baranią Górą. Przy drogowskazie szlaków turystycznych znajduje się miejsc odpoczynku ze stającymi ławeczkami i stolikami.

Czarna Wisełka Piłka, Roman Świątkowski
Czarna Wisełka Piłka, Roman Świątkowski


Szlaki do skrzyżowania Czarna Wisełka

- szlak czarny z Wisły Czarne, 1h 40 minut

- szlak czerwony z Przełęczy Kubalonka, 2h 20 minut

Czarna Wisełka Piłka, Roman Świątkowski
Czarna Wisełka Piłka, Roman Świątkowski


- szlak czerwony ze schroniska PTTK Przysłop pod Baranią Górą, 20 minut

- szlak zielony z Wisły Głębce na przeł. Kubalonka, dalej szlak czerwony, 3h 20 minutBeskid Śląski noclegi

Beskid Śląski to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022