Czarna Wisełka Piłka, Roman Świątkowski

Czarna Wisełka Piłka

(4.2 głosów: 5)

Czarna Wisełka - Wisła os. Piłka (795 m n.p.m.) to skrzyżowanie szlaków turystycznych w Beskidzie Śląskim w paśmie Baraniej Góry. Drogowskaz pieszych szlaków turystycznych znajduje się Dolinie Czarnej Wisełki, przez którą płynie potok Czarna Wisełka, który łączy się z potokiem Białej Wisełki tworząc rzekę Wisłę.Przez skrzyżowanie przebiega czerwony Główny Szlak Beskidzki im. Kazimierza Sosnowskiego oraz odchodzą szlaki w kierunku Przełęczy Stecówka i Kubalonka, w kierunku Wisła Czarne oraz schroniska PTKK Przysłop pod Baranią Górą. Przy drogowskazie szlaków turystycznych znajduje się miejsc odpoczynku ze stającymi ławeczkami i stolikami.

Czarna Wisełka Piłka, Roman Świątkowski
Czarna Wisełka Piłka, Roman Świątkowski

Szlaki do skrzyżowania Czarna Wisełka

- szlak czarny z Wisły Czarne, 1h 40 minut- szlak czerwony z Przełęczy Kubalonka, 2h 20 minut

- szlak czerwony ze schroniska PTTK Przysłop pod Baranią Górą, 20 minut- szlak zielony z Wisły Głębce na przeł. Kubalonka, dalej szlak czerwony, 3h 20 minut

Beskid Śląski noclegi

Beskid Śląski to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Beskid Śląski
Doliny i wąwozy
Normalna
doliny
49°35'18N, 18°58'18E
28 wrzesień 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację