Nysa Ekspress czyli Ciuchcia w Nysie to fajna atrakcja turystyczna w tym zabytkowym mieście. Przejażdżka Ciuchcią to nie tylko oglądanie zabytków i ciekawostek Nysy, przewodnik cały czas na bieżąco opowiada o różnych budowlach, zabytkach, najciekawszych zakątkach miasta i przytacza anegdoty.Ciuchcia jest w kolorze czerwonym, trudno jej nie zauważyć i nosi fajną nazwę Nysa Ekspress.
Okazuje się, że nie trzeba godzinami chodzić po mieście ani z trudem szukać co chwila parkingu, których w Nysie zbyt dużo nie ma. Wystarczy wsiąść do Ciuchci i miło zwiedzić miasto!

Nysa Express odjeżdża zawsze z Rynku, a przejażdżka to wielka radość dla dzieciaków jak i dorosłych. 

Ciuchcia Nysa Express
Rynek, Nysa
Godziny wyjazdu: pt 18.00, sb-nd 16.00, 17.00 i 18.00.Nysa noclegi

Nysa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 217837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149020 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pałac Ławica

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021