, mokunka

Ciuchcia w Nysie

(4.8 głosów: 11)

Nysa Ekspress czyli Ciuchcia w Nysie to fajna atrakcja turystyczna w tym zabytkowym mieście. Przejażdżka Ciuchcią to nie tylko oglądanie zabytków i ciekawostek Nysy, przewodnik cały czas na bieżąco opowiada o różnych budowlach, zabytkach, najciekawszych zakątkach miasta i przytacza anegdoty.Ciuchcia jest w kolorze czerwonym, trudno jej nie zauważyć i nosi fajną nazwę Nysa Ekspress.
Okazuje się, że nie trzeba godzinami chodzić po mieście ani z trudem szukać co chwila parkingu, których w Nysie zbyt dużo nie ma. Wystarczy wsiąść do Ciuchci i miło zwiedzić miasto!

Nysa Express odjeżdża zawsze z Rynku, a przejażdżka to wielka radość dla dzieciaków jak i dorosłych. Ciuchcia Nysa Express
Rynek, Nysa
Godziny wyjazdu: pt 18.00, sb-nd 16.00, 17.00 i 18.00.

Nysa noclegi

Nysa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°28'28N, 17°20'2E
13 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację