Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Poznań
Inne budowle
Mniej istotna
Wielkopolskie
2020-01-05
2020-01-28 13:46

City Park
ul. Ułańska, ul. Wyspiańskiego, ul. Wojskowa, Poznań

52°24'1" N, 16°53'36" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

City Park w Poznaniu mieści się w dawnych pruskich koszarach wojskowych pochodzących z XIX wieku. Jest to zespół dawnych budynków wojskowych murowanych z cegły klinkierowej. Obecnie odnowione koszary kryją City Park - nowoczesny kompleks hotelowo-handlowy, z biurami, restauracjami i obiektami sportowymi. Mieści się tu m.in. popularna Restauracja Cucina, która zdobyła złoty medal w warsztatach kulinarnych Good Food  oraz Restauracja Hugo posiadająca rekomendację Slow Food, jako jedna z nielicznych w Polsce.City Parc City Parc City Parc City Parc City Parc City Parc City Parc City Parc City Parc City Park w Poznaniu City Parc

Poznań noclegi

Poznań to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125485 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020