Bulwar Nadmorski w Gdyni, toja1358

Bulwar Nadmorski w Gdyni

(4.6 głosów: 76)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni to najpopularniejsze miejsce spacerowe w tym mieście. Ma 1,5 km długości i niemal każdy turysta przybywający do Gdyni wędruje tym fantastycznym deptakiem.

Do użytku Bulwar oddano w 1969 roku, podczas obchodów Dni Morza. Bulwar Nadmorski, jak sama nazwa wskazuje prowadzi wybrzeżem, z plaży śródmiejskiej w Gdyni koło słynnego Pobrzeża, do Polanki Redłowskiej.

Bulwar Nadmorski w Gdyni, Danusia
Bulwar Nadmorski w Gdyni, Danusia


Oprócz funkcji rekreacyjnej Bulwar pełni też rolę falochronu zabezpieczającego przed sztormami. Charakterystycznym symbolem tego miejsca jest pomnik Gdyńskie Rybki autorstwa Adama Smolany.

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

, Danusia
Bulwar Nadmorski w Gdyni, Danusia
Gdynia Trójmiasto
Normalna
deptaki promenady bulwary
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022