Bulwar Nadmorski w Gdyni, toja1358

Bulwar Nadmorski w Gdyni

(4.5 głosów: 73)

Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni to najpopularniejsze miejsce spacerowe w tym mieście. Ma 1,5 km długości i niemal każdy turysta przybywający do Gdyni wędruje tym fantastycznym deptakiem.Do użytku Bulwar oddano w 1969 roku, podczas obchodów Dni Morza. Bulwar Nadmorski, jak sama nazwa wskazuje prowadzi wybrzeżem, z plaży śródmiejskiej w Gdyni koło słynnego Pobrzeża, do Polanki Redłowskiej.

, Danusia
, Danusia

Oprócz funkcji rekreacyjnej Bulwar pełni też rolę falochronu zabezpieczającego przed sztormami. Charakterystycznym symbolem tego miejsca jest pomnik Gdyńskie Rybki autorstwa Adama Smolany.Bulwar Nadmorski w Gdyni, Danusia

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Gdynia Trójmiasto
Rynki, place i deptaki
Normalna
deptaki promenady bulwary
54°30'44N, 18°33'5E
14 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację