Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Kamesznica
Inne budowle
bacówki
Normalna
Śląskie
2018-07-24
2020-01-28 13:46
49°35'47" N, 19°3'38" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: 09:00–18:00
  • niedziela: 13:00–18:00

Bacówka Pod Gojkom w Kamesznicy to miejsce szczególne dla tej miejscowości. Tutaj w sezonie turystycznym kupisz świeże sery owcze itp. Organizowaną są tu także przeróżne imprezy m.in. Pasterska Jesień, Świętojański Sałasz i inne. Bacówka znajduje się tuż przy zielonym szlaku biegnącym z Kamesznicy w kierunku Baraniej Góry (od Kamesznicy Złatnej).Bacówka Pod Gojkom
Bugaj 146, KamesznicaKamesznica noclegi

Kamesznica to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Fasola na Szlaku Krajtroter 9973 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1132859 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020