52°14'50" N, 20°53'44" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Ścieżka Łucznicza 3D w Warszawie jest przeznaczona dla miłośników przygody i osób poszukujących nowych form rozrywki. Nie trzeba umieć strzelać z łuku, bowiem krótkie przeszkolenie oraz sprzęt są dostępne na miejscu.Na ścieżce można poprawić swoją koncentrację i celność, strzelając indywidualnie albo podjąć rywalizację i strzelać w grupie. Wizyta w tym ciekawym miejscu to świetny sposób na niestandardowe spędzenie wolnego czasu.

Przy okazji można zwiedzić fort Blizne czy spędzić tu urodziny, wieczór panieński, kawalerski czy świętować inną okazję.

Ścieżka Łucznicza 3D
Fort Blizne, Lazurowa 185 A Warszawa Bemowo
tel. 608-701-134
sciezka3d@gmail.com
facebook.com/sciezka3DWarszawa noclegi

Warszawa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Ścieżka Łucznicza 3D Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021