Obniżenie pod Śmielcem znajduje się w Sudetach Zachodnich, w paśmie Karkonoszy, na wysokości 1380 m n.p.m. i położone jest na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Przy drogowskazie znaków turystycznych rozlega się ładny widok na Kotlinę Jeleniogórską. Przez obniżenie przebiega czerwony Główny Szlak Sudecki, do którego dołącza szlak niebieski biegnący z Michałkowic.Dojście do Obniżenia pod Śmielcem

- Szlak niebieski, z Michałkowic 2h 15minut

Przełęcz pod Śmielcem
Przełęcz pod Śmielcem

- Szlak czerwony, z Przełęczy Karkonoskiej, 1h 40 minut

- Szlak czerwony, ze Schroniska Szrenica, 1h 50minut

Przełęcz pod Śmielcem
Przełęcz pod Śmielcem


Karkonosze noclegi

Karkonosze to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70513 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zobacz inne szczyty i punkty widokowe
Podobne atrakcje, które mogą Cię zaciekawić:

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021