Przełęcz pod Śmielcem, Wojtek

Przełęcz pod Śmielcem

(4.7 głosów: 16)

Obniżenie pod Śmielcem znajduje się w Sudetach Zachodnich, w paśmie Karkonoszy, na wysokości 1380 m n.p.m. i położone jest na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Przy drogowskazie znaków turystycznych rozlega się ładny widok na Kotlinę Jeleniogórską. Przez obniżenie przebiega czerwony Główny Szlak Sudecki, do którego dołącza szlak niebieski biegnący z Michałkowic.Dojście do Obniżenia pod Śmielcem

- Szlak niebieski, z Michałkowic 2h 15minut

Przełęcz pod Śmielcem, Roman Świątkowski
Przełęcz pod Śmielcem, Roman Świątkowski

- Szlak czerwony, z Przełęczy Karkonoskiej, 1h 40 minut- Szlak czerwony, ze Schroniska Szrenica, 1h 50minut

Przełęcz pod Śmielcem, Roman Świątkowski
Przełęcz pod Śmielcem, Roman Świątkowski

Karkonosze noclegi

Karkonosze to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Karkonosze
Szczyty i punkty widokowe
Normalna
punkty widokowe przełęcze
50°46'42N, 15°34'30E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021