Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
49°59'19" N, 19°26'30" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: 00:00–00:01
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 Na terenie ogromnego kompleksu, jakim jest Rodzinny Park Rozrywki Zatorland w Zatorze, obok Parku Ruchomych Dinozaurów powstał Lunapark, który z każdym rokiem staje się coraz atrakcyjniejszy nie tylko dla najmłodszych turystów. Jest to miejsce, w którym na odwiedzających czeka mnóstwo, niesamowitych atrakcji m.in. Kino 5D Extreme, symulator 3D, Dinocoaster, karuzela Swing’n’Twist, wieża Twist’n’Drop i wiele, wiele innych. Tutaj dzieci moga samodzielnie wydłubać małego dinozaura ze skały i zabrać go na pamiątkę do domu, tutaj mogą poszaleć w małpim gaju, na karuzeli postrzelać wodą do siebie nawzajem i zabawić się na wiele innych sposobów.

Zatorland lunapark
Zatorland lunapark

Pozostałe Paki Zatorlandu to Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów oraz Park Mitologii. Do tego ostatniego spod Lunaparku można dojechać miejscowym, darmowym busikiem. To świetna przygoda nie tylko dla dzieci.

Park Bajek - Zatorland
ul. Parkowa 7, Zator
tel. 667-979-220
info@zatorland.pl
http://zatorland.pl

Lunapark Zator
Lunapark Zator
Lunapark Zator


Zatorland lunapark Zatorland lunapark Dinobus Zatorland

Zator noclegi

Zator to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136669 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020