Lunapark Zator

Lunapark w Zatorze

 Na terenie ogromnego kompleksu, jakim jest Rodzinny Park Rozrywki Zatorland w Zatorze, obok Parku Ruchomych Dinozaurów powstał Lunapark, który z każdym rokiem staje się coraz atrakcyjniejszy nie tylko dla najmłodszych turystów. Jest to miejsce, w którym na odwiedzających czeka mnóstwo, niesamowitych atrakcji m.in. Kino 5D Extreme, symulator 3D, Dinocoaster, karuzela Swing’n’Twist, wieża Twist’n’Drop i wiele, wiele innych. Tutaj dzieci moga samodzielnie wydłubać małego dinozaura ze skały i zabrać go na pamiątkę do domu, tutaj mogą poszaleć w małpim gaju, na karuzeli postrzelać wodą do siebie nawzajem i zabawić się na wiele innych sposobów.

Lunapark Zator
Lunapark Zator

Pozostałe Paki Zatorlandu to Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów oraz Park Mitologii. Do tego ostatniego spod Lunaparku można dojechać miejscowym, darmowym busikiem. To świetna przygoda nie tylko dla dzieci.Park Bajek - Zatorland
ul. Parkowa 7, Zator
tel. 667-979-220
info@zatorland.pl
http://zatorland.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 00:00–00:01
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Zator noclegi

Zator to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację