Akademia Misia Polarnego w Krynicy Zdroju, SzkolaJaworzyna

Akademia Misia Polarnego w Krynicy Zdroju

(5 głosów: 1)
Oceń i napisz opinię

Akademia Misia Polarnego prowadzona przez Szkołę Narciarską Jaworzyna w Krynicy Zdroju. skierowana jest do dzieci. To kursy narciarskie prowadzone na trasach narciarskich Jaworzyny o długości 10 km. Każdego dnia Twoje dziecko może nabierać nowych umiejętności w oparciu o sprawdzony system szkolenia dzieci SITN-PZN. Zajęcia odbywają się w sezonie narciarskim, od poniedziałku do piątku. W zależności od umiejętności i wieku dzieci przydzielane są do odpowiednich grup. Każdy uczestnik otrzymuje Indeks z miejscem na pieczątki. Na koniec szkolenia odbywa się sprawdzian umiejętności na Odznakę Misia Polarnego i uroczyste wręczenie nagród. Szkoła Narciarska Jaworzyna
ul. Czarny Potok 75, Krynica-Zdrój
tel. 534-802-802
info@szkolajaworzyna.pl
https://www.szkolajaworzyna.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°25'11N, 20°55'33E
24 maj 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację