Akademia Misia Polarnego w Krynicy Zdroju

Akademia Misia Polarnego w Krynicy Zdroju
49°25'11" N, 20°55'33" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Akademia Misia Polarnego prowadzona przez Szkołę Narciarską Jaworzyna w Krynicy Zdroju. skierowana jest do dzieci. To kursy narciarskie prowadzone na trasach narciarskich Jaworzyny o długości 10 km. Każdego dnia Twoje dziecko może nabierać nowych umiejętności w oparciu o sprawdzony system szkolenia dzieci SITN-PZN. Zajęcia odbywają się w sezonie narciarskim, od poniedziałku do piątku. W zależności od umiejętności i wieku dzieci przydzielane są do odpowiednich grup. Każdy uczestnik otrzymuje Indeks z miejscem na pieczątki. Na koniec szkolenia odbywa się sprawdzian umiejętności na Odznakę Misia Polarnego i uroczyste wręczenie nagród. Szkoła Narciarska Jaworzyna
ul. Czarny Potok 75, Krynica-Zdrój
tel. 534-802-802
info@szkolajaworzyna.pl
https://www.szkolajaworzyna.plKrynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
SzkolaJaworzyna Zapaleniec 605 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020