Dolina Charlotty, Danusia

Dolina Charlotty

(4.6 głosów: 19)

Dolina Charlotty to ciekawe centrum rozrywki i rekreacji znajdujące się 10 km na północny zachód od Słupska, nad Jeziorem Zamełowskim, wokół dawnego młyna na Słupi. Wszystkie budynki w Dolinie Charlotty inspirowane są tradycyjnym budownictwem szachulcowym, bardzo popularnym niegdyś na tych terenach.Fokarium i Zoo

Dla turystów, a szczególnie dla dzieci ciekawą nowinką jest również Fokarium oraz mini Zoo z Ogrodem Bajek i jedyną na Pomorzu ostoją żubra. Co roku w sezonie letnim odbywają się w tutejszym Amfiteatrze, znane już w całej Polsce, Koncerty Legend Rocka. Dodatkowo jest to świetne miejsce dla lubiących ciszę, spokój, obcowanie z przyrodą, a do dyspozycji turystów są łowiska, spływy kajakowe i jazda konna.

Dolina Charlotty, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia

Noclegi w Dolinie Charlotty

Dolina Charlotty to piękny teren, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jest tu piękna, restauracja Gościniec Charlotty, ekskluzywny hotel, Rock Pub i kręgielnia, SPA czy domek gościnny na wyspie Rybaczówka. Od niedawna jest także nowość - całoroczne domki wypoczynkowe na drzewach.Dolina Charlotty, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia
Dolina Szarlotty, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia
, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia
Dolina Charlotty, Danusia

Adres

Dolina Charlotty
Strzelinko 14, Słupsk
tel. 59/ 847-43-00, 59/ 847-43-43
www.dolinacharlotty.pl

GPS: 54°31'29N, 16°57'9E

Słupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Słupsk
Parki rozrywki
Ważna
parki rozrywki
54°31'29N, 16°57'9E
14 luty 2017
25 luty 2021
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

ArtKo
06 czerwiec 2021 22:47
Fajne miejsce na rodzinny wypad. Trzeba poświęcić chwilę czasu na sympatyczne, spokojne zwiedzanie i podziwianie natury. Naprawdę warto ująć w planie wycieczek.
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację