Słupsk
Parki rozrywki
parki rozrywki
Ważna
Pomorskie
2017-02-14
2020-02-02 02:02
54°31'29" N, 16°57'9" E
Godziny otwarcia
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Dolina Charlotty (czyt. Szarloty) to prywatne centrum rozrywki i rekreacji znajdujące się 10 km na północny zachód od Słupska, nad Jeziorem Zamełowskim, wokół dawnego młyna na Słupi.Atrakcje w Dolinie Charlotty

Dolina Charlotty to piękny teren, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jest tu piękna, restauracja Gościniec Charlotty, eksluzywny hotel, Rock Pub i kręgielnia, SPA czy domek gościnny na wyspie Rybaczówka. Wszystkie budynki inspirowane są tradycyjnym budownictwem szachulcowym, bardzo popularnym niegdyś na tych terenach. Od niedawna jest także nowość - całoroczne domki wypoczynkowe na drzewach.

Dolina Charlotty

Fokarium i Zoo

Dla turystów, a szczególonie dla dzieci ciekawą nowinką jest również Fokarium oraz mini Zoo z Ogrodem Bajek i jedyną na Pomorzu ostoją żubra oraz okazały Park Linowy z przejazdem tyrolką nad jeziorem. Co roku w sezonie letnim odbywają się w tutejszym Amfiteatrze, znane już w całej Polsce, Koncerty Legend Rocka. Dodatkowo jest to świetne miejsce dla lubiących ciszę, spokój, obcowanie z przyrodą, a do dyspozycji turystów są łowiska, spływy kajakowe i jazda konna.

Dolina Charlotty
Strzelinko 14, Słupsk
tel. 59/ 847-43-00, 59/ 847-43-43
www.dolinacharlotty.pl

Dolina Szarlotty
Dolina Charlotty
Dolina Charlotty
Dolina Charlotty Dolina Charlotty Dolina Charlotty Dolina Charlotty Dolina Charlotty Dolina Charlotty
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1115513 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pokoje u Witka

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020