Ścieżka Edukacji Ekologicznej Osówka, mokunka

Ścieżka Edukacji Ekologicznej Osówka

(4.7 głosów: 10)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf

Ścieżka Edukacji Ekologicznej Osówka znajduje się w Górach Sowich, tuż obok Podziemnego Miasta Osówka w Głuszycy.

Ścieżka jest alternatywą lub też uzupełnieniem dla poznawania regionu tajemniczego Dolnego Śląska. Warto poświecić jej około godzinki czasu i przespacerować się dobrze oznaczoną trasą. Są tu bardzo ciekawe stanowiska geologiczne - ze skałami i głazami.Nie brakuje też ciekawej roślinności, która w każdej porze roku ma swój niepowtarzalny urok. Tablice dydaktyczne informują o zwierzętach występujących w okolicy. Ławeczki i stoliki piknikowe zachęcają do biwakowania. Ścieżka utwierdza w przekonaniu, iż nie tylko podziemia w tym regionie warte są odwiedzenia.

Ścieżka Edukacji Ekologicznej
Głuszyca
 Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Szlaki turystyczne
Normalna
ścieżki dydaktyczne
50°40'18N, 16°24'52E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022