54°39'47" N, 18°21'50" E
Pomorskie
2017-01-02
2020-01-31 02:01

Opis Sławutówka

Sławutówko to wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, pomiędzy Puckiem i Redą, na skraju Puszczy Darżlubskiej, niedaleko Zatoki Puckiej.Zabytki w Sławutówku

- Pałac w Sławutówku z XIX wieku - dawny majątek rodziny von Belowów, prócz pałacu znajduje się tutaj młyn oraz zabudowania gospodarcze.

Okolica jest bardzo ciekawa, można odwiedzić Trójmiasto, Władysławowo, a nawet Hel, morze bałtyckie i piaszczyste plaże są na wyciągnięcie dłoni.

Sławutówko noclegi

Sławutówko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Sławutówku. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Jolik Uzależniony od podróży 1014 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1168352 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021