Chatka Puchatka, Maciej A

Wetlina

(4.7 głosów: 187)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Wetlina położona jest na skraju południowo - wschodniej Polski, w województwie podkarpackim, w sercu Bieszczad, w dolinie rzeki Wetliny.

Atrakcje Wetliny

Wetlina stanowi jedną z głównych tutejszych baz dla turystów chcących odwiedzić dziewicze Bieszczady. Ponad miejscowością góruje majestatyczna Połonina Wetlińska (1255 m n.p.m.) i Smerek (1222 m n.p.m.). Szczyty te zdobywają niemal wszyscy wędrowcy odwiedzający Bieszczady, ale i najbardziej popularne miejsca w tych górach nadal są tajemnicze i nie zdeptane, jak inne górskie obszary w Polsce.

Bieszczady, Maciej A
Bieszczady, Maciej A


We wschodniej części Wetliny rozpoczyna się Bieszczadzki Park Narodowy - jeden z ostatnich dzikich zakątków Polski. Bieszczady to przepiękne góry, wspaniale nadające się na wędrówki przez cały rok, ale największa magia dotyka je jesienią...

Noclegi w Wetlinie

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Wetlina - mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Częste pytania i odpowiedzi dotyczące Wetliny

Turyści najczęściej odwiedzają: Połonina Wetlińska, a potem Bieszczadzki Park Narodowy i Chatka Puchatka w Bieszczadach.

Połonina Wetlińska, Maciej A
Połonina Wetlińska, Maciej A
Wetlina, Piotr Duliniec
Bieszczady, łukasz i Gocha
Chatka Puchatka w Bieszczadach
, Roman Świątkowski
, Roman Świątkowski
, Roman Świątkowski
, Roman Świątkowski
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023