Ustrzyki Dolne

49°25'52" N
22°35'6" W
Podkarpackie
2016-10-16 13:18:42
Ustrzyki Dolne, Paweł Gąsiorek
Ustrzyki Dolne, Paweł Gąsiorek
, Paweł Gąsiorek
Zabytkowa cerkiew grekokatolicka, Janek
Trochę historii na temat Bieszczad., Tadeusz - WIARUSY
, Paweł Gąsiorek
Zdjęcia Ustrzyków Dolnych (6)

Ustrzyki Dolne to turystyczno-wypoczynkowe miasto leżące w południowo - wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, nad Strwiążem, 11 km od Soliny.Narciarstwo w Ustrzykach Dolnych

Jest to siedziba powiatu bieszczadzkiego i popularny ośrodek sportów zimowych otoczony zalesionymi wzgórzami. Ustrzyki pochwalić się mogą 5 narciarskimi trasami zjazdowymi o zróżnicowanym stopniu trudności. Z pobliskiej Ustianowej wytyczono 2 trasy narciarskie - wyczynową (5 km) i rekreacyjną (20 km).

Atrakcje w Ustrzykach

Także latem jest tutaj sporo atrakcji. Ustrzyki otacza sieć pięknych szlaków pieszych (czerwony, niebieski, zielony i żółty) o łącznej długości 25 km oraz liczne trasy rowerowe kolarstwa górskiego.

W Ustrzykach dostępna jest nowoczesna pływalnia (solarium i sauna), odkryte kąpielisko, korty tenisowe, boiska do piłki ręcznej i koszykowej czy stadion sportowy. Ponadto dobrze rozwinięta jest tu infrastruktura noclegowo - gastronomiczna.Ustrzyki dodatkowo to świetna baza wypadowa zarówno nad Jezioro Solińskie, jak i w Bieszczady - przepiękne, dziewicze góry.

W okolicy zobacz koniecznie

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2017
Znajdziesz nas na: