Jezioro Przywidzkie

Przywidz

(4.9 głosów: 7)

Przywidz to malownicza miejscowość położona na Kaszubach, niedaleko Trójmiasta, w województwie pomorskim. Otoczenie lasów i jezior sprzyja wypoczynkowi w jednym z kilku tutejszych ośrodków wypoczynkowych.Zimą Przywidz staje się jednym z głównych celów dla fanów zimowego szaleństwa na Pomorzu. Dzieje się tak za sprawą Wyciągu Przywidz w Zielonej Bramie oraz Ośrodka Narciarskiego w Trzepowie.

Latem Przywidz, nazywany niegdyś "małym Sopotem", jest miejscem aktywnego wypoczynku, głównie za sprawą licznych szlaków oraz tras rowerowych. Popularną aktywnoscią są sporty wodne nad malowniczym Jeziorem Przywidzkim.

Do letnich atrakcji należy też Footgolf Przywidz - połączenie piłki nożnej i golfa oraz Labirynt w polu kukurydzy w pobliskich Blizinach. W sierpniu odbywa się tu największe święto muzyczne w gminie - Rockblu Przywidz Festiwal.Jezioro Przywidzkie Wielkie

Przywidz noclegi

Przywidz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Przywidzu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°11'42N, 18°19'13E
30 styczeń 2017
02 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację