Jezioro Przywidzkie

Przywidz

(4.9 głosów: 7)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Przywidz to malownicza miejscowość położona na Kaszubach, niedaleko Trójmiasta, w województwie pomorskim. Otoczenie lasów i jezior sprzyja wypoczynkowi w jednym z kilku tutejszych ośrodków wypoczynkowych.

Zimą Przywidz staje się jednym z głównych celów dla fanów zimowego szaleństwa na Pomorzu. Dzieje się tak za sprawą Wyciągu Przywidz w Zielonej Bramie oraz Ośrodka Narciarskiego w Trzepowie.

Przywidz
Przywidz


Latem Przywidz, nazywany niegdyś "małym Sopotem", jest miejscem aktywnego wypoczynku, głównie za sprawą licznych szlaków oraz tras rowerowych. Popularną aktywnoscią są sporty wodne nad malowniczym Jeziorem Przywidzkim.

Do letnich atrakcji należy też Footgolf Przywidz - połączenie piłki nożnej i golfa oraz Labirynt w polu kukurydzy w pobliskich Blizinach. W sierpniu odbywa się tu największe święto muzyczne w gminie - Rockblu Przywidz Festiwal.

Atrakcje Przywidza

Noclegi w Przywidzu

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Przywidz - mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Częste pytania i odpowiedzi dotyczące Przywidza

Turyści najczęściej odwiedzają: Footgolf Przywidz, a potem Jezioro Przywidzkie i .

Jezioro Przywidzkie Wielkie
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022