54°11'42" N, 18°19'13" E
Pomorskie
2017-01-30
2020-02-02 02:01

Opis Przywidza

Przywidz to malownicza miejscowość położona na Kaszubach, niedaleko Trójmiasta, w województwie pomorskim. Otoczenie lasów i jezior sprzyja wypoczynkowi w jednym z kilku tutejszych ośrodków wypoczynkowych.Zimą Przywidz staje się jednym z głównych celów dla fanów zimowego szaleństwa na Pomorzu. Dzieje się tak za sprawą Wyciągu Przywidz w Zielonej Bramie oraz Ośrodka Narciarskiego w Trzepowie.

Przywidz
Przywidz

Latem Przywidz, nazywany niegdyś "małym Sopotem", jest miejscem aktywnego wypoczynku, głównie za sprawą licznych szlaków oraz tras rowerowych. Popularną aktywnoscią są sporty wodne nad malowniczym Jeziorem Przywidzkim.

Do letnich atrakcji należy też Footgolf Przywidz - połączenie piłki nożnej i golfa oraz Labirynt w polu kukurydzy w pobliskich Blizinach. W sierpniu odbywa się tu największe święto muzyczne w gminie - Rockblu Przywidz Festiwal.

Jezioro Przywidzkie Wielkie

Przywidz noclegi

Przywidz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Przywidzu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Maciej Zapaleniec 900 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021