Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
53°11'53" N, 23°9'17" E
Podlaskie
2016-08-29
2020-02-03 02:01

Opis Jurowców

Jurowce to niewielka wieś w województwie podlaskim, malowniczo położona nad rzeką Supraśl, nieco na północ od Białegostoku, przy trasie E67, pomiędzy miejscowościami Wasilków i Dobrzyniewo Duże.Atrakcje w Jurowcach

- Jurajski Park Dinozaurów w jurowcach, ul. Nadawki - Jurowce dotąd nieznane, od kilku lat zyskały na popularności dzięki juraparkowi, który otwarto w 2008 roku. Wtedy w Jurowcach pojawiły się ogromne gady - dinozaury, dodatkowo też powstało Muzeum Dziejów Ziemi. Jak na park rozrywki przystało, poza edukacją są tu też atrakcje - autodrom, park linowy, tor kartingowy, karuzele czy plac zabaw dla najmłodszych.

- Wioska Indiańska w Jurowcach, 4 km od miasta, w stronę Augustowa - Wioska Indiańska Sunka Wakan powstała w 2004 roku i stała się ulubionym miejscem dzieci i młodzieży. Można się tu uczyć jazdy konnej i poznawać bogatą kulturę Indian. W Wiosce powstała też Kraina Westernu, w której czeka Cię wspaniała zabawa w stylu Dzikiego Zachodu.

 

Jurowce
Jurowce
Jurowce


 

Jurowce Jurowce Jurowce Jurowce Jurowce Jurowce Jurowce Jurowce

Jurowce noclegi

Jurowce to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Jurowcach. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Katarzyna Ziniewicz Uzależniony od podróży 1000 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136669 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020