Jurowce, Małgorzata Minczewska

Jurowce

(4.7 głosów: 12)

0 atrakcje, które musisz zobaczyć w Jurowcach

Jurowce to niewielka wieś w województwie podlaskim, malowniczo położona nad rzeką Supraśl, nieco na północ od Białegostoku, przy trasie E67, pomiędzy miejscowościami Wasilków i Dobrzyniewo Duże.Atrakcje w Jurowcach

- Jurajski Park Dinozaurów w jurowcach, ul. Nadawki - Jurowce dotąd nieznane, od kilku lat zyskały na popularności dzięki juraparkowi, który otwarto w 2008 roku. Wtedy w Jurowcach pojawiły się ogromne gady - dinozaury, dodatkowo też powstało Muzeum Dziejów Ziemi. Jak na park rozrywki przystało, poza edukacją są tu też atrakcje - autodrom, park linowy, tor kartingowy, karuzele czy plac zabaw dla najmłodszych.

Jurowce, Małgorzata Minczewska
Jurowce, Małgorzata Minczewska

- Wioska Indiańska w Jurowcach, 4 km od miasta, w stronę Augustowa - Wioska Indiańska Sunka Wakan powstała w 2004 roku i stała się ulubionym miejscem dzieci i młodzieży. Można się tu uczyć jazdy konnej i poznawać bogatą kulturę Indian. W Wiosce powstała też Kraina Westernu, w której czeka Cię wspaniała zabawa w stylu Dzikiego Zachodu. 

Jurowce, Małgorzata Minczewska
Jurowce, Katarzyna Ziniewicz
Jurowce, Katarzyna Ziniewicz

 Jurowce, Katarzyna Ziniewicz
Jurowce, Katarzyna Ziniewicz
Jurowce, Katarzyna Ziniewicz
Jurowce, Katarzyna Ziniewicz
Jurowce, Katarzyna Ziniewicz
Jurowce, Katarzyna Ziniewicz
Jurowce, Katarzyna Ziniewicz

Jurowce noclegi

Jurowce to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Jurowcach. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
53°11'53N, 23°9'17E
29 sierpień 2016
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację