Jurowce

Jurowce to niewielka wieś w województwie podlaskim, malowniczo położona nad rzeką Supraśl, nieco na północ od Białegostoku, przy trasie E67, pomiędzy miejscowościami Wasilków i Dobrzyniewo Duże.Atrakcje w Jurowcach

- Jurajski Park Dinozaurów w jurowcach, ul. Nadawki - Jurowce dotąd nieznane, od kilku lat zyskały na popularności dzięki juraparkowi, który otwarto w 2008 roku. Wtedy w Jurowcach pojawiły się ogromne gady - dinozaury, dodatkowo też powstało Muzeum Dziejów Ziemi. Jak na park rozrywki przystało, poza edukacją są tu też atrakcje - autodrom, park linowy, tor kartingowy, karuzele czy plac zabaw dla najmłodszych.

Jurowce
Jurowce

- Wioska Indiańska w Jurowcach, 4 km od miasta, w stronę Augustowa - Wioska Indiańska Sunka Wakan powstała w 2004 roku i stała się ulubionym miejscem dzieci i młodzieży. Można się tu uczyć jazdy konnej i poznawać bogatą kulturę Indian. W Wiosce powstała też Kraina Westernu, w której czeka Cię wspaniała zabawa w stylu Dzikiego Zachodu. 

 

Jurowce noclegi

Jurowce to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
53°11'53N, 23°9'17E
29 sierpień 2016
03 luty 2020

Jurowce atrakcje

Co warto zobaczyć?

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą

Wasze podróże do Jurowców

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację