, Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Grzybno

(4.6 głosów: 7)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Grzybno to wieś w województwie wielkopolskim, leżąca niedaleko Śremu i Rogalina, 25 km od Poznania, na równinie Kościańskiej, nad kanałem Szymanowo-Grzybno na pagórze zwanym Góry Żabińskie.Atrakcje w Grzybnie

- Dwór w Grzybnie - dwupiętrowy budynek z 1899 roku, z bocznymi ryzalitami, wokół dworu znajduje się krajobrazowy park z 1854 roku, z wiązami, sosnami wejmutkami i rybnymi stawami. Obecnie znajduje się tu Zespól Szkol Rolniczych, w których odywają się czasem ogólnodostępne spotkania poświęcone edukacji ekologicznej i architekturze zieleni. Powstało też male muzeum rolnictwa z narzędziami rolniczymi z minionych lat.

- Park Krajobrazowy Moreny Mosińskiej - malowniczy obszar otaczający Grzybno z ciekawą przyrodą,- Zabytkowe kapliczki i krzyże przydrożne - znajdują się w pobliskich lasach i przy drogach

- Stadniny koni - wiele okolicznych gospodarstw oferuje jazdę konną i agroturystykęMapa Grzybna z zaznaczonymi atrakcjami

Poniżej znajdziesz mapę z zaznaczonymi atrakcjami, które możesz zobaczyć i zwiedzić w Grzybnie. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Grzybno noclegi

Grzybno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Grzybnie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
52°10'31N, 16°50'40E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021