Logo TopAtrakcje.pl
Wybrano najpiękniejsze atrakcje 2017 roku - zobacz wyniki!

Koncert ZBIGNIEW WODECKI z zespołem – „40 lat na scenie”

Koncert ZBIGNIEW WODECKI z zespołem – „40 lat na scenie”
Termin:
Miejsce: Andrychów, Miejski Dom Kultury w Andrychowie
Rodzaj: Koncerty i kabarety

UWAGA!!! Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY:

 "W związku z nagłą chorobą Zbigniewa Wodeckiego zaplanowany koncert w dniu 25 maja 2017 r. nie może się odbyć."
(Fragment oświadczenia)

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu biletów dostępne w Miejskim Domu Kultury pod nr tel. 33 875 31 05, 512 442 918.
Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy!

 

 

 

 

25.05 (czwartek) godz. 18.00 | Miejski Dom Kultury

KONCERT: ZBIGNIEW WODECKI z zespołem – „40 lat na scenie”

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza na koncert Zbigniewa Wodeckiego z zespołem, który odbędzie się 25 maja w Miejskim Domu Kultury. Zbigniew Wodecki, legenda polskiej estrady, nierozerwalnie związany z nią już od 40 lat. Wszechstronnie uzdolniony instrumentalista, kompozytor, aranżer. Nieustannie bawi i wzrusza publiczność wielu pokoleń i o różnych gustach muzycznych. Wszyscy doskonale znamy piosenki takie jak „Zacznij od Bacha”, „Opowiadaj mi tak”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, „Chałupy Welcome To”, „Izolda” czy „Pszczółka Maja”. Podczas koncertu z okazji 40-lecia pracy artystycznej usłyszymy więc największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego.

 

Ceny biletów: 70 zł (sala widowiskowa, rząd 1 – 9), 60 zł (sala widowiskowa, rząd 10 – 18, balkon). Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008. Bilety online: www.kultura.andrychow.eu, www.ticketpro.pl, www.kupbilecik.pl.

 

ZBIGNIEW WODECKI

Zbigniew Wodecki rozpoczął swoją przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych. Wszyscy znamy jego niezapomniane przeboje „Zacznij od Bacha”, „Izolda” czy „Pszczółka Maja” albo „Chałupy”. Laureat wielu konkursów i festiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer. Sam o sobie mówi, że jest „śpiewającym muzykiem”. Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa, a przecież ciągle niezamknięta! Zrealizował kolejny projekt, efektem czego jest płyta „1976: A Space Odyssey”. Marzy także o lansowaniu młodych, zdolnych ludzi, których kreowałby na prawdziwe gwiazdy. Był gospodarzem telewizyjnego programu muzycznego TVN „Droga do gwiazd”, „Twoja droga do gwiazd” oraz jednym z jurorów w polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

/Źródło: www.wodecki.pl/


Więcej na stronie
Opis dzięki: kultura.andrychow
Imprezę dodano: 2017-01-26 10:42:57
Patronat:
Śląskie. Pozytywna energia
Top Atrakcje
Szlak Zbójnicki
Polecamy nocleg:
Rosa Pensjonat
Bobolin
Ceny od 50.00 PLN
Polecamy:
Parki Rozrywki
Zwiedzaj Świat

więcej
Pobierz
Ebook
Podziel
5151
Email:
Hasło:
Zaloguj się z Facebook