Blisko 1200 atrakcji na Śląsku w jednym miejscu!

Moi mili, tak sobie zwiedzamy i opisujemy ciekawe miejsca i nagle okazało się, że mamy już kilka tysięcy atrakcji na Polskich Szlakach, a w samym tylko województwie śląskim opisaliśmy ponad 1.000 atrakcji. Jest moc! 🙂

Blisko 1.200 atrakcji na Śląsku, które są dokładnie zlokalizowane na mapie, opisane i ze zdjęciami. Czyż to nie prawdziwa kopalnia pomysłów na Wasze wyjazdy. Częstujcie się ile chcecie!

Wśród tych atrakcji znajdziecie sławy i hity turystyczne, jak Zamek Bobolice, Zamek Ogrodzieniec czy Legendia (dawne Wesołe Miasteczko), fajne punkty widokowe jak Kopiec Wyzwolenia w Piekarach czy Równica w Ustroniu, atrakcje idealne dla świeżych Rodziców, gdzie można pojeździć z wózkiem w pięknych okolicznościach przyrody, np. Dolina Białej Wisełki, ale też całkowicie nieznane szerszemu gronu perełki, które dla Was odkrywamy, jak Staw Gierzyna czy dawna Kopalnia Bibiela.

Zapraszam serdecznie do przeszukiwania naszej wyszukiwarki atrakcji, gdzie nie tylko znajdziesz obiekty wg województw, ale także rodzajów czy miejscowości. Wszystkie nasze atrakcje znajdziesz tutaj!

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024