Zoo Safari Borysew, Anna Piernikarczyk

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w samym centrum Polski, w województwie łódzkim, w pobliżu Poddębic.Tu staniesz twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata! Ciekawostką jest, iż w Zoo Safari można spotkać zwierzęta z 5 kontynentów, zarówno te groźne, jak złote i białe tygrysy bengalskie, białe lwy czy puma oraz zwierzaki łagodne, np. antylopy, strusie, zebry czy żółwie. Jest też foka o imieniu Dawid.

Zoo Safari Borysew

Mini zoo w Borysewie

Jak już mowa o łagodnych zwierzątkach, trzeba wspomnieć o mini zoo. Nie mogło go zabraknąć, wszak to największa frajda dla najmłodszych. Poza karmieniem i fotografowaniem się ze zwierzątkami, mini zoo oferuje przejażdżę na kucyku, tak uwielbianą przez dzieci. Wszystko dzieje się pod okiem pracowników zoo, by zapewnić bezpieczeństwo gościom.

W Zoo Safari Borysew dostępna jest także gastronomia, a dla dzieci przygotowano również plac zabaw, figlarnię i kolejkę jeżdżącą po zoo.

W sezonie 2015 nowoczesna technologia kina 7D pozwoli doświadczyć przygody wszystkimi zmysłami, a Cinecoaster 7D umożliwi podróż przez „Tajemnicze Podziemie” a nawet ekscytujące spotkanie oko w oko z groźnym rekinem.

Zoo Safari Borysew to miejsce dla wszystkich, którzy kochają dzikie zwierzęta, kontakt z naturą, doskonałą zabawę i dreszczyk emocji. Wizyta w zoo to niezapomniana frajda dla całej rodziny.

Zoo w Borysewie

Zoo Safari Borysew
Borysew 25, Poddębice
tel. 43/ 678-47-48, 790-703-030
biuro@zoosafari.com.pl
http://zoosafari.com.pl
Godziny zwiedzania: IV-IX codziennie 9.00-19.00, X-III codziennie 10.00-17.00

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

51°52'59" N, 18°56'23" E
Łódzkie
2017-03-29
2020-01-28 13:46

Zoo Safari Borysew na blogu

Zdjęcie 7 najlepszych rodzinnych Zoo w Polsce, zaplanuj z nami weekend!
7 najlepszych rodzinnych Zoo w Polsce, zaplanuj z nami weekend!

Z doświadczenia wiemy, że rodzice często borykają się z problemem, gdzie zabrać dziecko na wycieczkę, żeby nie było nudno, żeby maluch dobrze się zabawił i zaciekawił, ale by i dorośli spędzili z dziećmi fajny, wspólny dzień. Idealnym pomysłem na taką całodniową aktywność są ogrody zoologiczne i wszelkie mini zoo, których ostatnio w Polsce nie brakuje. Dzieci je uwielbiają, a piszę to jako mama trzech córek :)

Atrakcje · 2020-02-06 15:28:33

Wasze opinie

Krajtroter ocenił to miejsce 2017-04-10 na

Bardzo przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi. A pomysł mini zoo super.