Ogród Zoologiczny Zoo Safari Borysew to wyjątkowe miejsce w samym centrum Polski, w województwie łódzkim, w pobliżu Poddębic.Tu staniesz twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami z całego świata! Ciekawostką jest, iż w Zoo Safari można spotkać zwierzęta z 5 kontynentów, zarówno te groźne, jak złote i białe tygrysy bengalskie, białe lwy czy puma oraz zwierzaki łagodne, np. antylopy, strusie, zebry czy żółwie. Jest też foka o imieniu Dawid.

Zoo Safari Borysew

Mini zoo w Borysewie

Jak już mowa o łagodnych zwierzątkach, trzeba wspomnieć o mini zoo. Nie mogło go zabraknąć, wszak to największa frajda dla najmłodszych. Poza karmieniem i fotografowaniem się ze zwierzątkami, mini zoo oferuje przejażdżę na kucyku, tak uwielbianą przez dzieci. Wszystko dzieje się pod okiem pracowników zoo, by zapewnić bezpieczeństwo gościom.

W Zoo Safari Borysew dostępna jest także gastronomia, a dla dzieci przygotowano również plac zabaw, figlarnię i kolejkę jeżdżącą po zoo.

Zoo Safari Borysew
Zoo Safari Borysew
Zoo w Borysewie

W sezonie 2015 nowoczesna technologia kina 7D pozwoli doświadczyć przygody wszystkimi zmysłami, a Cinecoaster 7D umożliwi podróż przez „Tajemnicze Podziemie” a nawet ekscytujące spotkanie oko w oko z groźnym rekinem.Zoo Safari Borysew to miejsce dla wszystkich, którzy kochają dzikie zwierzęta, kontakt z naturą, doskonałą zabawę i dreszczyk emocji. Wizyta w zoo to niezapomniana frajda dla całej rodziny.

Zoo w Borysewie

Zoo Safari Borysew
Borysew 25, Poddębice
tel. 43/ 678-47-48, 790-703-030
biuro@zoosafari.com.pl
http://zoosafari.com.pl
Godziny zwiedzania: IV-IX codziennie 9.00-19.00, X-III codziennie 10.00-17.00

Zoo Borysew Zoo w Borysewie
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Zobacz inne zoo, akwaria i zwierzyńce
Podobne atrakcje, które mogą Cię zaciekawić:

Wasze opinie

krzysztofxp Domator 8 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-05-04 na
super miejsce dla całej rodziny zwierzęta na dużych wybiegach możesz je oglądać z każdej strony
karrrr96 Zapaleniec 708 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2017-04-10 na

Bardzo przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi. A pomysł mini zoo super. 

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020