Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich

Staw Rzęsa, choć wydaje się być z nazwy niepozorny, to jedno z najpiękniejszych miejsc w Siemianowicach Śląskich. Jest to przepiękny teren, doskonały na odpoczynek na jednej z wielu ławeczek wokół stawu, których tu nie brakuje. Znajduje się się niedaleko Bażantarni w Siemianowicach Śląskich.Na terenie przy stawie powstało kilka ścieżek spacerowych, fontanna oraz plac zabaw dla dzieci. Przez staw poprowadzona jest też grobla, przez którą można przejść i jednocześnie podziwiać przepiękną przyrodę i widoki jakie towarzyszą temu miejscu. Staw to również raj dla wędkarzy, których tutaj również można spotkać.

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich
Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich

Staw Rzęsa
Al. Spacerowa, Siemianowice Śląskie       

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie noclegi

Siemianowice Śląskie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70713 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020