Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich

(4.7 głosów: 11)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Staw Rzęsa, choć wydaje się być z nazwy niepozorny, to jedno z najpiękniejszych miejsc w Siemianowicach Śląskich. Jest to przepiękny teren, doskonały na odpoczynek na jednej z wielu ławeczek wokół stawu, których tu nie brakuje. Znajduje się się niedaleko Bażantarni w Siemianowicach Śląskich.

Na terenie przy stawie powstało kilka ścieżek spacerowych, fontanna oraz plac zabaw dla dzieci. Przez staw poprowadzona jest też grobla, przez którą można przejść i jednocześnie podziwiać przepiękną przyrodę i widoki jakie towarzyszą temu miejscu. Staw to również raj dla wędkarzy, których tutaj również można spotkać.

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski
Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski


Staw Rzęsa
Al. Spacerowa, Siemianowice Śląskie       

Siemianowice Śląskie noclegi

Siemianowice Śląskie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski
Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski
50°18'55N, 19°1'34E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022