Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich

(4.7 głosów: 11)

Staw Rzęsa, choć wydaje się być z nazwy niepozorny, to jedno z najpiękniejszych miejsc w Siemianowicach Śląskich. Jest to przepiękny teren, doskonały na odpoczynek na jednej z wielu ławeczek wokół stawu, których tu nie brakuje. Znajduje się się niedaleko Bażantarni w Siemianowicach Śląskich.Na terenie przy stawie powstało kilka ścieżek spacerowych, fontanna oraz plac zabaw dla dzieci. Przez staw poprowadzona jest też grobla, przez którą można przejść i jednocześnie podziwiać przepiękną przyrodę i widoki jakie towarzyszą temu miejscu. Staw to również raj dla wędkarzy, których tutaj również można spotkać.

Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski
Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski

Staw Rzęsa
Al. Spacerowa, Siemianowice Śląskie       Staw Rzęsa w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski

Siemianowice Śląskie noclegi

Siemianowice Śląskie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°18'55N, 19°1'34E
26 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację