Spływ Bardo

Spływ pontonowy Bardo

(5 głosów: 1)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Spływ Przełomem Bardzkim

W malowniczej Kotlinie Kłodzkiej, słynnym Przełomem Bardzkim po Nysie Kłodzkiej już od lat organizowane są spływy pontonowe oraz kajakowe, które bardzo spodobały się turystom. Kultowa już przystań znajduje się przy ulicy Skalnej w pięknej i zabytkowej miejscowości Bardo.

Ski-Raft w Pałacu Ławica

Z organizowania spływów pontonowych słynie w szerokiej okolicy firma Ski-Raft, która obecnie jest też właścicielem secesyjnego Pałacu Ławica - jedynego w regionie zbudowanego w stylu szwajcarskim. Na miejscu, w zabytkowym folwarku powstał też tajemniczy i atrakcyjny Folwark Szyfrów. Apartamenty w pałacu, mini zoo, rowery czy ciuchcia to wspaniała okazja na świetny pobyt indywidualny i w grupach, a najsłynniejsze są tu właśnie spływy pontonowe.

Przystań Ławica
Przystań Ławica


Meandrami Nysy Kłodzkiej

Odbywają się one pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, w cudnej okolicy kwiecistych łąk i lasów, z Ławicy do Barda. Spływ jest łatwy, ale ciekawy, płynąc po rzece spotkasz kaczki, perkozy, a nawet czaple. Nam udało się też wypatrzeć sarenki pijące wodę u brzegu rzeki 🙂

Spływ pontonowy to fajna przygoda, nawet rodzinna, jest bezpiecznie, na trasie czeka nas jedna przenoska pontonu, przez niecałe 100 metrów, gdzie czeka na nas pomocna dłoń w razie potrzeby. Jeśli więc chcesz zaskoczyć rodzinę albo zabawić się z przyjaciółmi, serdecznie polecam Ci to miejsce, to fajna ciekawostka i świetna alternatywa dla biernych, nudnych wakacji 🙂

Spływ Bardo
Spływ Bardo


 

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Bilety na spływ: normalny 45 zł, ulgowy 39 zł, bilet rodzinny: 35 zł/osobę

Adres

Pałac Ławica
Ławica 23b
tel. 725-300-303
Przystań pontonowa
ul. Skalna, Bardo
www.ski-raft.pl/
 

GPS: 50°28'48N, 16°39'53E

Spływ pontonowy Bardo na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Kotliny Kłodzkiej wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Bardo noclegi

Bardo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Przystań Bardo
Spływ Bardo
Spływ Bardo
Przystań Ławica
Spływ Bardo
Spływ Bardo
Spływy Bardo
Spływ Bardo
Spływ Bardo
Spływ Bardo
Spływ Bardo
50°28'48N, 16°39'53E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Łukasz Piernikarczyk
Bardzo fajna przygoda. Spływ nie jest trudny, nurt niezbyt szybki, dlatego do pontonu bez problemu można wziąć dzieci.

Spływ pontonowy Bardo na blogu

Na pontonie przez historię szwajcarskiego Pałacu Ławica

Jest takie super miejsce, w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, gdzie zaznasz wielu atrakcji. Sprawdziliśmy to na własnej skórze i możemy gorąco Wam polecić spływy pontonowe lub kajakowe, które już są tu kultowe, ale od niedawna Ci sami właściciele zapraszają do "szwajcarskiego" Pałacu Ławica, gdzie ciekawostek nie brakuje.

Przenocujesz tu, zagrasz w paintball, wypożyczysz rowery, ale przede wszystkim wrażenie zrobił na nas tajemniczy Folwark Szyfrów, ale o tym już poczytasz w naszej relacji z tego unikatowego miejsca 🙂

06 lipiec 2020 16:46
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021