Tresna Przystań

Przystań na Zaporze w Tresnej

(3.7 głosów: 19)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Przystań na Zaporze znajduje się nad Jeziorem Żywieckim, w miejscowości Tresna, nad zaporą, która często staje się przystankiem dla turystów przejeżdżających tędy, bo to wspaniały punkt widokowy na jezioro, Sołę wypływającą z drugiej strony i meandrującą do Jeziora Międzybrodzkiego, oraz na Górę Żar w tle.Sprzęt wodny i rejsy statkiem

W Przystani można wypożyczyć sprzęt wodny - rowerki, samochody, kajaki i łódki, są kule wodne, a także organizowane są rejsy statkiem. Rejs trwa około 45 minut.

Zarówno ze statku, jak i innych urządzeń podziwiać można piękne jezioro Żywieckie i jego okolicę - zaporę, górki i plaże. W Przystani na Zaporze działa również Zajazd na Zaporze - hotel i restauracja.
 Przystań na Zaporze w Tresnej
Tresna

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

9.00-20.00
Bilety na rejsy: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł,
rowerki 1h 20 zł, samochody 1h 25 zł

Adres

Przystań na Zaporze
ul. Żywiecka, Tresna
tel. 697-032-757
www.nazaporze.pl

GPS: 49°44'40N, 19°12'34E

Tresna noclegi

Tresna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°44'40N, 19°12'34E
30 lipiec 2014
04 czerwiec 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację