Przystań na Zaporze
ul. Żywiecka, Tresna
tel. 697-032-757
www.nazaporze.pl

49°44'40" N, 19°12'34" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne

9.00-20.00
Bilety na rejsy: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł,
rowerki 1h 20 zł, samochody 1h 25 zł

Przystań na Zaporze znajduje się nad Jeziorem Żywieckim, w miejscowości Tresna, nad zaporą, która często staje się przystankiem dla turystów przejeżdżających tędy, bo to wspaniały punkt widokowy na jezioro, Sołę wypływającą z drugiej strony i meandrującą do Jeziora Międzybrodzkiego, oraz na Górę Żar w tle.Sprzęt wodny i rejsy statkiem

W Przystani można wypożyczyć sprzęt wodny - rowerki, samochody, kajaki i łódki, są kule wodne, a także organizowane są rejsy statkiem. Rejs trwa około 45 minut.

Przystań na Zaporze
Przystań na Zaporze

Zarówno ze statku, jak i innych urządzeń podziwiać można piękne jezioro Żywieckie i jego okolicę - zaporę, górki i plaże. W Przystani na Zaporze działa również Zajazd na Zaporze - hotel i restauracja.
 

Przystań na Zaporze w Tresnej Tresna

Tresna noclegi

Tresna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021