Tresna Przystań

Przystań na Zaporze w Tresnej

(3.7 głosów: 19)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Przystań na Zaporze znajduje się nad Jeziorem Żywieckim, w miejscowości Tresna, nad zaporą, która często staje się przystankiem dla turystów przejeżdżających tędy, bo to wspaniały punkt widokowy na jezioro, Sołę wypływającą z drugiej strony i meandrującą do Jeziora Międzybrodzkiego, oraz na Górę Żar w tle.

Sprzęt wodny i rejsy statkiem

W Przystani można wypożyczyć sprzęt wodny - rowerki, samochody, kajaki i łódki, są kule wodne, a także organizowane są rejsy statkiem. Rejs trwa około 45 minut.

Przystań na Zaporze
Przystań na Zaporze


Zarówno ze statku, jak i innych urządzeń podziwiać można piękne jezioro Żywieckie i jego okolicę - zaporę, górki i plaże. W Przystani na Zaporze działa również Zajazd na Zaporze - hotel i restauracja.
 

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

9.00-20.00
Bilety na rejsy: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł,
rowerki 1h 20 zł, samochody 1h 25 zł

Adres

Przystań na Zaporze
ul. Żywiecka, Tresna
tel. 697-032-757
www.nazaporze.pl

GPS: 49°44'40N, 19°12'34E

Przystań na Zaporze w Tresnej na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Tresny wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Tresna noclegi

Tresna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Przystań na Zaporze w Tresnej
Tresna
49°44'40N, 19°12'34E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021