Park Miniatur w Inwałdzie

Zdjęcia (10)

Inwałd Park składa się z Parku Miniatur i Lunaparku oraz niedawno otwartej Warowni.Park Miniatur w Inwałdzie

Park Miniatur i Lunapark to jeden z pierwszych w Polsce parków rozrywki, oferujący zabawę dla całej rodziny. Park prezentuje modele najsławniejszych cudów architektonicznych z całego świata, m.in: Świątynię Akropolu, Colosseum, Krzywą Wieżę w Pizie, Bazylikę Św. Piotra, Statuę Wolności, Mur Chiński, Wieżę Eiffla, Big Bena, Łuk Triumfalny, Sfinksa czy Biały Dom. Wszystkie miniatury zostały zbudowane w skali 1:25, co pozwala na porównanie wielkości poszczególnych obiektów.

Ponadto w Parku przedstawiono też Polskę w miniaturze, a w niej Wawel, zamek królewski w Warszawie, pałac w Łańcucie, poznański Ratusz, Tatry z Giewontem i inne znane obiekty.Inwałdzki Park Miniatur to również ciekawa architektura ogrodowa i piękne kompozycje roślinne. Lunapark, Zielony Labirynt, kino 5D to świetne okazje na wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny. Dostępne też są punkty gastronomiczne.

Warownia w Inwałdzie

Od 2012 roku obok Parku Miniatur istnieje nowy Park - Warownia. Wizyta w tym fantastycznym miejscu przenosi nas w czasy średniowiecza, gdzie poznamy ówczesne rzemiosła, broń i codzienne życie. Co ciekawe czeka tu również park ruchomych smoków!

Inwałd Park
ul. Wadowicka 169, Andrychów
tel. 696-080-944, 33/ 875-73-30
info@parkminiatur.com
www.parkminiatur.com
Bilety: normalny 39,90 zł, ulgowy 34.90 zł, dzieci do lat 4 gratis (bilety łączone na oba parki), turyści indywidualni nie mogą kupić biletu tylko na 1 park.
Czynne: codziennie marzec-listopad 9.00-16.00-20.00 (zależnie od miesiąca i dnia)

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Powiązane miejsca

Komentarze

2016-09-13 09:09:03

Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie to całkiem ciekawa atrakcja, która wnosi coś nowego, innego. Dla dzieciaków jest to fantastyczna przygoda, jedynym minusem jest opłata, ponieważ jest dość spora. 

Zadowolona
2014-06-20 08:24:45

Bardzo fajne miejsce godne polecenia dla dzieci i dorosłych,każdy będzie zadowolony i nikt nie będzie się nudził.Na pewno jeszcze tam przyjadę :)

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: