Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Jarmark Świąteczny w Katowicach

Jarmark Świąteczny w Katowicach
Katowice
Imprezy
imprezy, jarmarki
Normalna
Śląskie
2020-01-09
2020-01-28 13:46

Jarmark Bożonarodzeniowy
Rynek, Katowice

50°15'35" N, 19°1'18" E

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Katowicach odbywa się co roku, pomiędzy Skarbkiem a Teatrem Śląskim. Rozpoczyna się około 20 listopada i trwa aż do 23 grudnia. Poczujesz tu atmosferę Świąt, z pachnącym piernikiem, miodem i rękodziełem. Nie brakuje też grzańca, gorącej czekolady, a nawet foodtrucków, które ostatnimi czasy stały się bardzo modne i towarzyszą niemal każdej imprezie.Stoiska na Jarmarku czynne są przez cały tydzień, od rana do wieczora. Kupisz tu ozdoby świąteczne, wieńce, ceramikę, anioły, wyroby z drewna, ciepłe skarpety, a nawet szyszki prosto z lasu. Jest też szopka, jak przystało na Jarmark Świąteczny, kraina bajek z magicznymi domkami oraz lodowisko. Odbywają się też koncerty, na pewno nie będziesz się tu nudzić.

Jarmark Świąteczny w Katowicach
Jarmark Świąteczny w Katowicach
Jarmark Świąteczny w Katowicach Jarmark Świąteczny w Katowicach Jarmark Świąteczny w Katowicach Jarmark Świąteczny w Katowicach

Katowice noclegi

Katowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138494 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138494 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-01-09 na
Jest ładnie i magicznie wieczorową porą, trochę za dużo zwykłego jedzenia względem świątecznych produktów i ozdób świątecznych, brakuje choinek :)
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020