Jarmark Świąteczny w Katowicach

Jarmark Świąteczny w Katowicach

(4.8 głosów: 4)

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Katowicach odbywa się co roku, pomiędzy Skarbkiem a Teatrem Śląskim. Rozpoczyna się około 20 listopada i trwa aż do 23 grudnia. Poczujesz tu atmosferę Świąt, z pachnącym piernikiem, miodem i rękodziełem. Nie brakuje też grzańca, gorącej czekolady, a nawet foodtrucków, które ostatnimi czasy stały się bardzo modne i towarzyszą niemal każdej imprezie.Stoiska na Jarmarku czynne są przez cały tydzień, od rana do wieczora. Kupisz tu ozdoby świąteczne, wieńce, ceramikę, anioły, wyroby z drewna, ciepłe skarpety, a nawet szyszki prosto z lasu. Jest też szopka, jak przystało na Jarmark Świąteczny, kraina bajek z magicznymi domkami oraz lodowisko. Odbywają się też koncerty, na pewno nie będziesz się tu nudzić.

Jarmark Świąteczny w Katowicach
Jarmark Świąteczny w Katowicach
Jarmark Świąteczny w Katowicach
Jarmark Świąteczny w Katowicach
Jarmark Świąteczny w Katowicach

Adres

Jarmark Bożonarodzeniowy
Rynek, Katowice

GPS: 50°15'35N, 19°1'18E

Katowice noclegi

Katowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°15'35N, 19°1'18E
09 styczeń 2020
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Anna Piernikarczyk
09 styczeń 2020 09:11
Jest ładnie i magicznie wieczorową porą, trochę za dużo zwykłego jedzenia względem świątecznych produktów i ozdób świątecznych, brakuje choinek :)
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację