Dni Karpia w Dolinie Baryczy

Specjały rybne
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Na początku września 2021 rozpoczęły się tegoroczne Dni Karpia w Dolinie Baryczy. To już kolejna, 16. edycja tego barwnego i smacznego wydarzenia w magicznej Dolinie Karpia, leżącej na pograniczu Dolnego Śląska i Wielkopolski. Słynie z pysznych dań z lokalnych ryb tutaj hodowanych, czystej natury i cudnych krajobrazów. Doświadczysz tego najpełniej podczas licznych i zróżnicowanych wydarzeń Dni Karpia, które odbywają się co weekend, przez 11 jesiennych tygodni, od wrzenia do listopada.

Degustacje lokalnych kulinariów, nie tylko ryb, ale i kiszonek, miodów, win czy wszelkich przetworów, spacery ornitologiczne, przejażdżki bryczkami, rajdy rowerowe, spływy kajakowe, fotosafari, zawody wędkarskie oraz koncerty - to tylko część imprez, które czekają na Ciebie w Dolinie Baryczy podczas Dni Karpia. Plenerowe i pod dachem, odbywają się w różnych miejscach Doliny, m.in. w Rudzie Sułowskiej, w Miliczu czy nad Stawem Górecznik. Jako Patron Medialny serdecznie zapraszamy Was na Dni Karpia i gorąco polecamy cudną Dolinę Baryczy, która zachwyciła nas w zeszłym roku! Nasz przewodnik po najlepszych atrakcjach Doliny Baryczy znajdziesz tutaj.

Specjały Doliny Baryczy
Specjały Doliny Baryczy

Wydarzenia podczas Dni Karpia są bezpłatne i biletowane. Korzystając zarówno z jednych, jak i drugich, możecie wygrywać nagrody w różnych konkursach, ponadto wydając opinie o konkretnych wydarzeniach, również możecie zdobyć upominki! Dni Karpia w Dolinie Baryczy koordynuje Stowarzyszenie "PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy", z siedzibą w Miliczu (pl. ks. E. Waresiaka 7). Stronę oficjalną Dni Karpia znajdziesz tutaj.

Sprawdź pogodę

Planujesz wyjazd w te strony? Sprawdź szybko i łatwo pogodę!

Ruda Sułowska
Ruda Sułowska
Ruda Sułowska
Ruda Sułowska
Przejażdżka bryczką
Ruda Sułowska
Kolorowy Szlak Karpia
Dolina Baryczy
Spływ w Dolinie Baryczy
Kolorowy Szlak Karpia
Milicz trasa rowerowa
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
29 wrzesień 2021 14:25

[cytuj autor='Katawil']Jak często odbywa się taka impreza? I czy teraz- w okresie pandemii są jakieś zmiany?[/cytuj]

Dni Karpia są co roku, akurat trwają, przez 11 weekendów jesiennych, z powodu pandemii wiem, że rok temu były jakies ograniczenia, ale na pewno obecnie odbywa sie sporo imprez, bo to również w dużej mierze imprezy plenerowe, ale i degustacje w restauracjach sie odbywają, warto wejść na ich Facebooka i być na bieżąco 🙂 Pozdrawiam!

Katawil
29 wrzesień 2021 13:16

Jak często odbywa się taka impreza? I czy teraz- w okresie pandemii są jakieś zmiany?

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024