Zobacz Polskę za pół ceny!

Zamek Liw

Lubisz podróże po Polsce? Planujesz wycieczkę rodzinną? A może nie jesteś przekonany ? Skorzystaj z jednej z wielu ofert podczas obniżonego weekendu 20-22 marca 2020 w ramach akcji Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny.

To fantastyczna okazja, by taniej zwiedzać, poznawać, ale i odpoczywać w naszym kraju, a przy tym przekonać się, jaka to fajna sprawa być turystycznym PolakoManiakiem ! 🙂

Skansen w Lublinie
Skansen w Lublinie

Już niedługo odbędzie się kolejne fajne turystyczne wydarzenie czyli Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny. To ogólnopolska akcja promocyjna, w ramach której wiele polskich obiektów turystycznych oferuje promocyjną cenę zwiedzania, a turyści chętnie z tego korzystają. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 roku.

Setki ofert

To nie ściema ani naciąganie, w tym czasie naprawdę możesz skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach, obniżonych o 50%. Akcja pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej jest dla każdego, na oficjalnej stronie akcji już kilka tygodni wcześniej zobaczysz wszystkie atrakcje dostępne w niższej cenie, więc łatwo zaplanujesz swój wymarzony wyjazd. Warto skorzystać z oferty również w niskim sezonie, gdy nie przeszkadzają tłumy, a już pogoda jest zachęcająca 🙂 Co ciekawe, w akcji biorą udział różnorodni przedsiębiorcy, nie tylko muzea, ale również gastronomia, noclegi i inne obiekty, więc możesz kompleksowo się zabawić i poznać uroki zwiedzania Polski. 

Skansen w Chorzowie
Skansen w Chorzowie

Ciekawe atrakcje biorące udział w akcji

Wśród obiektów z obniżoną ceną są m.in. Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, Łazienki Królewskie w Warszawie, Żywe Muzeum Piernika, Zamek Książ w Wałbrzychu, Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie", Sandomierz Królewskie Miasto (np. Muzeum Okręgowe w Zamku), , Zamek w ChęcinachPark Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno, Zamek w Mosznej, Kopalnia w Wieliczce, Gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Nad Strumykiem, Chata "na Końcu" Świata, Gospoda "Kruszyna" czy Restauracja Cesarska.

Wzajemne korzyści

Weekend za pół ceny to świetna okazja, żeby promować naszą piękną Polskę! Tutaj wszyscy korzystają, przedsiębiorcy mogą zapromować swoje obiekty i ofertę, zaś turyści cieszą się atrakcjami w sporo niższych cenach. Wszyscy są zadowoleni, a przy tym budują się więzi i zaufanie do polskich obiektów. 

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
Zamek w Sandomierzu
Zamek w Chęcinach

Dołącz do zadowolonych Krajtroterów

To wspaniała inicjatywa, dlatego też akcja cieszy się z edycji na edycję coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród przedstawicieli samych atrakcji, jak i wśród chętnych, by je odwiedzać 🙂 Sześć edycji nie może kłamać 🙂 Dołącz do zadowolonych turystów zwiedzających Polskę i Ty!  Pełną ofertę w obniżonych cenach na weekend 20-22 marca 2020 znajdziesz tutaj.

Sandomierz
Łazienki Królewskie
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024