Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Madohora to rezerwat przyrody powstały na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Obejmuje on partie szczytowe oraz zbocza Łamanej Skały (Madohory, 929 m n.p.m.), górującej ponad Ślemieniem i Andrychowem.Łamana Skała to drugi co do wielkości szczyt (po Czuplu) Beskidu Małego, a ponadto najwyższy szczyt Beskidu Andrychowskiego. W rezerwacie Madohora występują ciekawe skałki, zbudowane głównie w piaskowców i zlepieńców.

Tymczasem w rezerwacie :)
Tymczasem w rezerwacie :)


Szlaki w rezerwacie

- szlak czerwony z Leskowca przez Przełęcz Kocierską do Kozubnika

- szlak niebieski ze Ślemienia

Łamana Skała
Na szlaku
Szlak czerwony prowadzący na Leskowiec

- szlak zielony z Targoszowa przez Gibasy, Przełęcz Kocierską, Bukowski Groń do PorąbkiAndrychów noclegi

Andrychów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134075 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020