Dream Park w Ochabach

Dinozaury w Ochabach
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.3

W Ochabach znajdujących się przy tzw. wiślance czyli popularnej trasie nr 81 z Katowic do Wisły, znajduje się ciekawy park rozrywki zwany Dream Park Ochaby. Kryje on park miniatur, park dinozaurów, park linowy, inne atrakcje dla dzieci oraz niecodzienne Oceanarium Prehistoryczne. Wizyta w Parku pozostawia niezatarte wspomnienia. Park znajduje się blisko trasy, więc łatwo tu trafić. Parking jest obszerny i bezpłatny.

Ochaby
Ochaby

Park Miniatur

W Parku Miniatur w Ochabach odnaleźć można zabytki z całego świata, np. Wieża Eiffla, Piramidy egipskie, Zamek Neuschwanstein, Partenon, Krzywa Wieża, Wieża Babel, Wielki Meczet z Dżenne czy Bliźniacze Wieże w Kuala Lumpur i wiele innych. Całość zbudowana jest w wielkim okręgu, bardzo estetycznie i przyjemnie.

Miniatury w Ochabach
Miniatury w Ochabach

Park Dinozaurów

Obok miniatur zwiedzić można ciekawy dinopark z pieknymi dinozaurami, czasem nawet wydającymi dźwięki, są tu zarówno małe, jak i ogromne osobniki, a dzieci mogą sobie dodatkowo zrobić zdjęcia w jaju dinozaura, fajna sprawa.

Ochaby
Ochaby

Oceanarium Prehistoryczne

Prehistoryczne Oceanarium to niezwykle interesujący projekt, dostosowany właściwie do każdej grupy wiekowej. Park w Ochabach szczyci się, że Prehistoryczne Oceanarium jest nowatorskie, że są prekursorami tego typu obiektów w Polsce, choć podobne jest również w JuraParku Krasiejów i JuraPark Bałtów. Wchodząc do budynku Oceanarium Prehistorycznego wydaje się, że zanurzamy się w oceanie…oceanie przedziwnym, prehistorycznym, tajemniczym, groźnym, głębokim i ciekawym! Są tu skalne ściany, wąskie przejścia wśród istnego labiryntu. Zapada zmrok, personel wręcza okulary 3D a później… to trzeba zobaczyć i usłyszeć! Trudno oddać w kilku słowach wszystko to, co można tu zobaczyć i usłyszeć.

Strefa Zero!

Koniec morskiego podwodnego labiryntu prehistorycznego oceanarium to tzw. Strefa Zero. Personel uprzedza, aby osoby o słabszych nerwach wyszły wyjściem awaryjnym. W strefie Zero Oceanarium można przeżyć ni mniej ni więcej tylko atak rekina. Tak naturalistyczny, że nawet lekko zroszeni wodą wychodzimy stamtąd. Pęka szklana tafla, a budynek trzęsie się w posadach. Ot współczesna technologia… Niektórzy wychodzą z oceanarium mocno zastraszeni lub po prostu tak zachwyceni… że nawet słowa nie mówią!

Ponadto w Dream Parku czekają inne atrakcje - park linowy, dom do góry nogami, dmuchańce, kino 6D i oczywiście kolorowy plac zabaw pełen ciekawych urządzeń.

Informacje praktyczne

IV-XI codziennie
Aktualne godziny zwiedzania i cennik biletów znajdziesz na stronie: www.dream-park.pl

Dream Park Ochaby
ul. Hodowlana 2, Ochaby Wielkie
tel. 33/ 851-05-55, 665-201-051

Noclegi w Ochabach

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz rozwój naszego bloga, za co z góry dziękujemy! To pomoże nam w dotarciu do wielu ciekawych miejsc, które później chętnie Wam pokazujemy i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i informacjami.

 

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Sprawdź pogodę

Poniżej pokazujemy Ci prognozę pogody. Sprawdź ją przed wyjazdem!

Ochaby
Dream Park Ochaby
Ochaby
Ochaby
Dream Park w Ochabach
Ochaby
(4.3 głosów: 27)
Twoja ocena jest dla nas ważna
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.3 głosów: 27)
Twoja ocena jest dla nas ważna
Avatar użytkownika Cyrix
Cyrix
Dzieci w wieku ~6 lat powinny być zachwycone (moje były)! Świetnie, że część atrakcji znajduje się pod dachem, więc nawet deszcz nie psuje całkowicie zabawy
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024