Zalew Czapielówka w Czarnej Białostockiej

Zalew Czapielówka w Czarnej Białostockiej

Zalew Czapielówka w Czarnej Białostockiej na Podlasiu to doskonałe miejsce do zażywania słonecznych i wodnych kąpieli, ale też dla miłośników wędkowania, gdzie złowić można sandacza, szczupaka, lina, okonia, karasia, czy karpia.Zalew powstał na leśnej polanie wśród lasów Puszczy Knyszyńskiej, jego początki sięgają czasów II wojny światowej, a dziś to miejsce jest zrewitalizowane, z pomostem łączącym dwa brzegi jeziora i kładką z balustradą wiodącą dookoła zbiornika, przystosowaną dla niepełnosprawnych.

Czarna Białostocka
Czarna Białostocka

Zalew Czapielówka to świetna atrakcja turystyczna nie tylko dla mieszkańców Czarnej Białostockiej, ale i Białegostoku oraz turystów przybywających na Podlasie. Koło zalewu przygotowano parkingi.

Zalew Czapielówka
ul. Fabryczna, Czarna Białostocka

Czarna Białostocka
Czarna Białostocka
Czarna Białostocka


Białystok noclegi

Białystok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021