Zagłosuj na Top Atrakcje 2024! Wybierz hity tego lata!

Zalew Czapielówka w Czarnej Białostockiej

Czarna Białostocka zalew Czapielówka
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.2

Zalew Czapielówka w Czarnej Białostockiej na Podlasiu to doskonałe miejsce do zażywania słonecznych i wodnych kąpieli, ale też dla miłośników wędkowania, gdzie złowić można sandacza, szczupaka, lina, okonia, karasia, czy karpia.

Zalew powstał na leśnej polanie wśród lasów Puszczy Knyszyńskiej, jego początki sięgają czasów II wojny światowej, a dziś to miejsce jest zrewitalizowane, z pomostem łączącym dwa brzegi jeziora i kładką z balustradą wiodącą dookoła zbiornika, przystosowaną dla niepełnosprawnych.

Czarna Białostocka
Czarna Białostocka

Zalew Czapielówka to świetna atrakcja turystyczna nie tylko dla mieszkańców Czarnej Białostockiej, ale i Białegostoku oraz turystów przybywających na Podlasie. Koło zalewu przygotowano parkingi.

Zalew Czapielówka
ul. Fabryczna, Czarna Białostocka

Czarna Białostocka
Czarna Białostocka

Noclegi w Białymstoku

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz rozwój naszego bloga, za co z góry dziękujemy! To pomoże nam w dotarciu do wielu ciekawych miejsc, które później chętnie Wam pokazujemy i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i informacjami.

 

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Sprawdź pogodę

Planujesz wyjazd w te strony? Sprawdź szybko i łatwo pogodę!

Czarna Białostocka
Czarna Białostocka
(4.2 głosów: 6)
Twoja ocena jest dla nas ważna
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.2 głosów: 6)
Twoja ocena jest dla nas ważna
Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024