Opera Podlaska w Parku Centralnym

Opera i Filharmonia Podlaska

(4.6 głosów: 13)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Opera i Filharmonia Podlaska to Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku. Jest to obecnie największa instytucja artystyczna w tej części Polski, a zarazem najnowocześniejsze centrum życia kulturalnego w tej części Europy.W Białymstoku Opera stanowi ośrodek artystyczny otwarty na środowiska mniejszości narodowych, zainteresowany współpracą z krajami Europy Wschodniej i krajami nadbałtyckimi.

Opera i Filharmonia Podlaska
Opera i Filharmonia Podlaska

Opera i Filharmonia Podlaska to stosunkowo nowy obiekt, powstał w 2012 roku, w Parku Centralnym, jako bardzo nowoczesny twór, a przy tym pięknie wkomponowany w przestrzeń parku.W bogatym repertuarze Opery i Filharmonii, obok spektakli operowych i teatralnych, odbywają się także koncerty symfoniczne oraz koncerty muzyki jazzowej, rockowej czy alternatywnej. Ważnym wydarzeniem jest Halfway Festival („w połowie drogi&rdquo😉 ukazujący różnorodne oblicza muzyki folkowej i songwriterskiej.

Opera i Filharmonia Podlaska
Opera i Filharmonia Podlaska

Do Opery i Filharmonii Podlaskiej przybywają goście z całej Polski i Europy. Obok Opery, w Parku Centralnym, stoi Białostocki Teatr Lalek i stara cerkiew Św. Marii Magdaleny.Opera i Filharmonia
Ul. Odeska 1, Białystok
tel. 857-322-331, 857-327-343
opera@oifp.eu
www.oifp.eu

Opera i Filharmonia Podlaska
Opera i Filharmonia Podlaska

Opera i Filharmonia Podlaska na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Białegostoku wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Białystok noclegi

Białystok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Białystok
Pałace i dworki
Ważna
filharmonie opery
53°7'48N, 23°9'1E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021