Koziarz (943 m n.p.m.) to szczyt położony w Beskidzie Sądeckim w paśmie Radziejowej na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Park został utworzony w 1987 roku. Na wierzchołku góry znajduje się drewniana, solidnej konstrukcji wieża widokowa, która jest wielką atrakcją dla turystów. Wierzchołek jest całkowicie zalesiony.Przez szczyt biegnie pieszy szlak turystyczny żółty ze Szczawnicy przez szczyt Dzwonkówka do Łącka.

Koziarz w Beskidzie Sądeckim

Szlaki na Koziarz

- szlak żółty z Łącka, 3h 10 minut

- szlak żółty ze Szczawnicy, 4h 25 minut

Koziarz w Beskidzie Sądeckim
Koziarz w Beskidzie Sądeckim
Koziarz w Beskidzie Sądeckim

- szlak zielony z Tylmanowej na Jaworzynkę, dalej szlak żółty, 2h 20 minut- szlak czerwony z Krościenka nad Dunajcem na Dzwonkówkę, dalej szlak żółty, 4h 10 minut

- szlak czerwony schronisko PTTK Przehyba na Dzwonkówkę, dalej szlak żółty, 4h

Beskid Sądecki noclegi

Beskid Sądecki to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70913 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121217 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020