Otoczenie Hali Stulecia

Fontanna multimedialna przy Hali Stulecia we Wrocławiu

(4.5 głosów: 110)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Fontanna przy Hali Stulecia - nowy symbol Wrocławia

Fontanna multimedialna przy Hali Stulecia we Wrocławiu to największa fontanna w Polsce i jedna z największych fontann w Europie. Działa od czerwca 2009 roku. Szybko stała się wielką atrakcją Wrocławia. Fontanna posiada około 300 dysz wyrzucających w czasie pokazu strumienie wody na wysokość 40 metrów. W czasie pokazów uruchamianych jest także około 800 punktów świetlnych oraz 3 dysze ogniowe. To fantastyczne show!

Pokazy fontanny multimedialnej we Wrocławiu odbywają się w sezonie turystycznym, od 10.00 do 21.00. Zimą zdarza się, że fontanna zmienia się w ogólnodostępne lodowisko. W pobliżu znajduje się też atrakcyjny Ogród Japoński i piękna pergola, a także modernistyczne zabudowania WUW-y.Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Czynne całą dobę
IV-X pokazy dzienne codziennie co godzinę 10.00-21.00
Pokazy weekendowe odbywają się wieczorem
Wodnym widowiskom towarzyszy muzyka klasyczna, współczesna, pop oraz ambient

Adres

Fontanna multimedialna przy Hali Stulecia
ul. Mickiewicza, ul. Wystawowa, Wrocław

GPS: 51°6'31N, 17°4'44E

Wrocław noclegi

Wrocław to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Tadeusz
Jestem zawiedziony. O wiele gorsza od fontanny w Pradze.
turystka
Super miejsce,warte odwiedzenia i popatrzenia na grające fontanny w rytm muzyki
DominikPL
Polecam tam pojechać. Super przeżycie!
Lutodar

Zgadzam się. Warto zabaczyć pokaz.

Justyna

Warto zobaczyć

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022