Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Złoty Groń w Beskidzie Śląskim

Złoty Groń w Beskidzie Śląskim

Złoty Groń
Zaolzie 1628, Istebna
tel. 510-250-210
http://www.zlotygron.pl/

49°34'18" N, 18°55'4" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Złoty Groń (710 m n.p.m.) to niewysoki szczyt Beskidu Śląskiego, wznoszący się niemal w centrum Istebnej, pięknie ponad nią górujący. To wspaniały punkt widokowy na wioskę i okolicę.Ośrodek Narciarski

Zimą na północnych, niemal bezleśnych stokach Złotego Gronia panuje prawdziwe narciarskie szaleństwo za sprawą czynnych tu wyciągów Ośrodka Narciarskiego Złoty Groń. Prócz tras dla doświadczonych narciarzy, znajdziecie tu pólka dla dzieci i początkujących oraz trasy dla biegaczy. Jest też szkoła narciarska i wypożyczalnia sprzętu. Atutem tego miejsca jest to, że nie zjawia się tu tylu amatorów białego szaleństwa, co np. w przepełnionym zimą Szczyrku.
 

Istebna - Złoty Groń
Istebna - Złoty Groń

Istebna noclegi

Istebna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136462 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zobacz inne szczyty i punkty widokowe
Podobne atrakcje, które mogą Cię zaciekawić:

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020