Park Miniatur i Kolejek Dziwnów

Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie

Park Miniatur i Kolejek to ciekawa atrakcja w Dziwnowie, leżąca niedaleko mostu zwodzonego, w której można zobaczyć miniatury wielu polskich latarń morskich. W jednym miejscu poznasz wygląd zabytków całego polskiego wybrzeża.Dodatkową atrakcją Parku są miniaturowe parowozy, lomotywy i wagony poruszający się pomiędzy latarniami, szczególnie ulubione przez dzieci. Lokomotywy mkną po szynach, wydają dźwięk, a nawet puszczają dym z komina. Na ich trasie zobaczysz mosty, semafory, zwrotnice oraz małe dworce kolejowe! Znajduje się tu również Kolejka Parkowa w miniaturze. Replika prawdziwego parowozu Px48 przewozi dzieci oraz dorosłych.

Park Miniatur i Kolejek Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek Dziwnów

Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie to świetna alternatywa dla aktywnych turystów, którzy nie lubią całymi dniami wylegiwać się na plaży i przywieźć do domu bogatsze wspomnienia z wakacji.

W Parku Miniatur i Kolejek przygotowano też miejsce do zabawy dla maluchów, jest też kawiarnia oraz sklep z pamiątkami. A wszystko w ładnej i zielonej scenerii umilającej pobyt i odpoczynek w parku.Park Miniatur i Kolejek
ul. Marynarki Wojennej, Dziwnów
tel. 502-284-588, 510-081-476
dziwnow@park-miniatur.pl
www.park-miniatur.pl

Park Miniatur i Kolejek Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek Dziwnów
Dziwnów

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–17:00
  • niedziela: 10:00–17:00

Dziwnów noclegi

Dziwnów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Anja
13 marzec 2017 08:56

Ciekawe urozmaicenie pobytu nad morzem!

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację