Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu
Opole
Imprezy
Mniej istotna
Opolskie
2017-04-11
2020-01-28 13:46
50°40'1" N, 17°55'3" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbywa się co roku w opolskim amfiteatrze, położonym obok Wieży Piastowskiej na Wyspie Pasieka, gromadząc za każdym razem sporą widownię.Festiwal Piosenki Polskiej to kilkudniowa impreza muzyczna odbywająca się tu od lat, stanowiąca obecnie najważniejsze wydarzenie tego typu w Polsce, wraz z festiwalem w Sopocie. Artyści i piosenki wylansowane w Opolu, na długo pozostają na rynku muzycznym oraz w pamięci słuchaczy.

amfiteatr w Opolu
amfiteatr w Opolu


Festiwal Piosenki Polskiej
Amfiteatr, ul. Piastowska, Opole

Opole noclegi

Opole to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134075 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020