Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej

Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej

Centrum Produktu Lokalnego
Rzuchowa 1A, Rzuchowa
tel. 14/ 307-05-01, 603-995-610
http://www.cpl.odrolnika.pl/http://produktlokalny.pl/centrum-produktu-lokalnego-w-rzuchowej/

49°57'4" N, 20°55'19" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Centrum czynne: 
pn-pt 8.00-16.00
Sklepik czynny: pn, śr, czw i pt 8.00-16.00
wt 8.00-18.00, sb 13.00-17.00
Parking: bezpłatny

Lubisz zdrową, ekologiczną żywność? Ale nie taką z nazwy, a z prawdziwego zdarzenia? Jeśli tak, to miejsce jest stworzone dla Ciebie! Centrum Produktu Lokalnego (CPL) mieści się w zabytkowych zabudowaniach dworu w Rzuchowej, w otoczeniu starego parku dworskiego. To jedna z najstarszych siedzib ziemiańskich w całej MałopolsceStowarzyszenie Grupa Odrolnika

CPL prowadzi z dużym sukcesem i powodzeniem Stowarzyszenie Grupa Odrolnika, które zajmuje się szeroko pojętą promocją produktów lokalnych, tradycji ludowych oraz rzemiosła i rękodzielnictwa z regionu. W jednym miejscu odnajdziesz tutaj bogaty wybór lokalnych produktów z terenu całej Małopolski. 

Centrum Produktu Lokalnego Rzuchowa
Centrum Produktu Lokalnego Rzuchowa

Ciekawą inicjatywą Stowarzyszenia jest także PaczkaodRolnika.pl, w ramach której dostaniesz te produkty prosto do domu, prosto od rolnika 🙂

Warszaty, wystawy i unikatowe lekcje

W Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej powstały sale edukacyjne i pracownie tematyczne, w których organizuje się wystawy, a ponadto degustacje, warsztaty, lekcje z prezentacjami multimedialnymi, projekcje filmów, festiwale, a także kursy i warsztaty zdrowego gotowania i upraw ekologicznych (wolnych od GMO). 

Centrum Produktu Lokalnego Rzuchowa
Centrum Produktu Lokalnego Rzuchowa
Centrum Produktu Lokalnego Rzuchowa


CPL to prawdziwe "ocalić od zapomnienia", ponieważ przy okazji swej działalności chroni i zachowuje stare rasy zwierząt i dawne odmiany roślin, które już niedługo bez aktywności takich ludzi przestałyby w ogóle istnieć. To bardzo cenne i godne naśladowania również w innych regionach Polski, na szeroką skalę!

Centrum Produktu Lokalnego Rzuchowa Centrum Produktu Lokalnego Rzuchowa Centrum Produktu Lokalnego Rzuchowa

Tarnów noclegi

Tarnów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136145 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136145 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-10-15 na
Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej to miejsce unikatowe, poczujesz się tutaj jak u babci w spiżarce, gdzie smakołyków nigdy nie brakuje :) W otoczeniu ładnej zieleni i kwiecia spędzisz tu niezapomniane chwile i zabierzesz ze sobą do domy zdrowe smaki wsi
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020