Stacja Narciarska Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju

Słotwiny Arena
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.6

Nowoczesna i atrakcyjna Stacja Narciarska Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju położona jest na stoku na Słotwinach, na wysokości około 800 m n.p.m., co gwarantuje wyśmienite warunki narciarskie przez całą zimę. Stacja zadowoli każdego narciarza, zarówno tego początkującego, jak i świetnie szusującego, a ponadto narciarzy biegowych i snowboardzistów. Są też atrakcje dla najmłodszych. Stacja Słotwiny Arena zimą czynna jest codziennie od 9.00 do 19.00 z przerwą na ratrakowanie między 16.00 i 18.00. Stok jest oświetlony.

Wyciagi na Słotwinach

- Kolej krzesełkowa - 720 m
- Wyciąg orczykowy WN 1 - 730 m
- Wyciąg orczykowy WN 4 - 570 m
- Wyciąg dla dzieci BABY LIFT - 80 m

Słotwiny Arena
Słotwiny Arena


 
Cały ośrodek Słotwiny Arena to 6,5 km tras narciarskich - niebieskich i czerwonych, kolej krzesełkowa, 2 wyciągi orczykowe oraz wyciąg dziecięcy Baby z Kubusiowym placem zabaw. Uzupełnieniem jest 600- metrowy snowpark i polany do jazdy poza trasami. Na terenie ośrodka działa też narciarska restauracja "Chata na stoku", która oferuje dania kuchni polskiej, z menu również dla dzieci.

Wieża widokowa w Krynicy Zdroju

Obecnie największą atrakcją Słotwin Jest mega atrakcja - pierwsza w Polsce wieża widokowa ze ścieżką w koronach drzew. Pozwoli ona na całoroczne spacery nawet z wózkami i podziwianie cudnych widoków otaczających gór.

Wieża widokowa w Krynicy
Wieża widokowa w Krynicy

Informacje praktyczne

Codziennie: 9.00-19.00
Parking: płatny przy dolnej stacji

Słotwiny Arena
ul. Słotwińska 51A, Krynica Zdrój
tel. 18/ 471-53-67
www.slotwinyarena.pl

Noclegi w Słotwinach

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz rozwój naszego bloga, za co z góry dziękujemy! To pomoże nam w dotarciu do wielu ciekawych miejsc, które później chętnie Wam pokazujemy i dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i informacjami.

 

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Sprawdź pogodę

Planujesz wyjazd w te strony? Sprawdź szybko i łatwo pogodę!

Słotwiny Arena
Słotwiny Arena
(4.6 głosów: 5)
Twoja ocena jest dla nas ważna
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz od nas otrzymywać inspiracje na podróże!

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.6 głosów: 5)
Twoja ocena jest dla nas ważna
Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024