Orłowo plaża

Plaże w Gdyni

(4.5 głosów: 66)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Plaża w centrum Gdyni

W pobliżu Molo Południowego, w centrum Gdyni roztacza się szeroka, piaszczysta plaża, skupiająca plażowiczów spragnionych słońca i szumu morskich fal z całej Polski. Jest ona szczególnie atrakcyjna dla dzieci, jako że licznie nagromadziły się tutaj wszelakie zjeżdżalnie, dmuchane zamki i tego typu obiekty pożądane przez najmłodszych. Długie, wieczorne spacery samym brzegiem morza, kiedy fale rozbijają się na naszych stopach, to jest to, co spragnieni spokoju turyści lubią najbardziej.

Plaża Orłowska

Ale najatrakcyjniejsza gdyńska plaża znajduje się w Orłowie - dzielnicy położonej nieco na południe od centrum Gdyni. Ten niezwykle malowniczy zakątek nawet, gdy oblegany jest przez turystów, ma w sobie coś magicznego i zacisznego. Tutaj również znajduje się molo, ale znacznie bardziej kameralne niż Molo Południowe. Z molo podziwiać można nie tylko piaszczystą plażę, ale również słynny, urwisty Klif Orłowski, schodzący wprost do wody. To wspaniałe miejsce na poranne spacery, bez tłumów. 

Orłowo
Orłowo


Plaża w centrum
ul. Bulwar Nowowiejskiego, Gdynia
Plaża w Orłowie
ul. Orłowska, Gdynia Orłowo

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Gdynia Klif Orłowski
Gdynia Orłowo
Gdynia plaża Orłowo
Gdynia plaża w Orłowie
Gdynia molo Orłowo
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023