Molo w Gdyni

Zdjęcia (6)

Molo Południowe to przepiękny, reprezentacyjny deptak gdyński, który jest przedłużeniem Skweru Kościuszki. W sezonie miejsce to jest zwykle ludne i pełne życia. To tutaj skupia się turystyczne życie w Gdyni, z pamiątkowymi kramami, atrakcjami i statkami.Atrakcje na Molo

Gdyńskie Molo to świetnie zagospodarowane miejsce, wybudowano tu centrum rozrywki, zlokalizowano Wesołe Miasteczko oraz bardzo ciekawe Oceanarium czyli Akwarium Gdyńskie.

Żaglowce

Ale prawdziwe rarytasy na gdyńskim molo to słynne, cumujące tu żaglowce, zachwycające turystów nie tylko z Polski. Spotkamy tu zawsze "Dar Pomorza" - obecnie Muzeum dostępne dla zwiedzających, a przy odrobinie szczęścia "Dar Młodzieży". Przy molo cumuje też pamiętający walki II wojny światowej niszczyciel ORP "Błyskawica". Jednostki te robią naprawdę mocne wrażenie, dzięki czemu Gdynia bardzo zyskuje na atrakcyjności!Warto również odwiedzić marinę usytuowaną po przeciwnej stronie Molo Południowego, (Nabrzeże Beniowskiego). Tutaj skrywają się znacznie mniejsze jednostki, ale też zachwycające - kolorowe jachty.

Molo
Aleja Jana Pawła II, Gdynia

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Powiązane miejsca

Komentarze

Gość
2005-12-22 21:42:47
Nie Multikino a Silver Screen- różnica jest zasadnicza...
Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: