Jezioro Zawiad, toja1358

Jezioro Zawiad

(4.4 głosów: 5)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Jezioro Zawiad to jezioro polodowcowe, które rozlewa się na zachód od Bieszkowic, na obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Wraz z pobliskim Jeziorem Bieszkowickim, Jezioro Zawiad pełni funkcje rekreacyjno-turystyczne dla okolicznych mieszkańców i turystów. Na wschodnim brzegu powstało kąpielisko z ośrodkiem wypoczynkowym, jest też pole namiotowe.

Jezioro Zawiat, toja1358
Jezioro Zawiat, toja1358


Blisko stąd do Wejherowa, Rumii i Gdyni. To niezwykle malowniczy zakątek, zielony i zaciszny, a prowadzi tu czerwony szlak turystyczny.

Jezioro Zawiad
ul. Jeziorna, ul. Słoneczna

Jezioro Zawiat, toja1358
Jezioro Zawiat, toja1358

Trójmiasto noclegi

Trójmiasto to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Torfowisko Zawiat , toja1358
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023