widok z latarni na Darłówko, violus

Darłówko

(4.5 głosów: 113)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Darłówko to nadmorska dzielnica miejscowości Darłowo, położona w województwie zachodniopomorskim, pomiędzy jeziorami Bukowo i Kopań, u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku, przy drodze nr 203.

Atrakcje w Darłówku

Darłówko to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Niewątpliwy urok tej miejscowości, wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża, latarnia morska i zabytki starego, średniowiecznego Darłowa jak choćby zamek, przyciągają tu jak magnes. Dodatkowo wielką atrakcją dla turystów jest Rozsuwany Most.

latarnia morska Darłówko., violus
latarnia morska Darłówko., violus


Ostatnio coraz popularniejszą atrakcją sławiącą to miejsce jest coroczny Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych - największa tego typu impreza w Europie.

Noclegi w Darłówku

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Darłówko - mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Częste pytania i odpowiedzi dotyczące Darłówka

Turyści najczęściej odwiedzają: Zamek w Darłowie, a potem Szlak Nadmorski i Zlot Pojazdów Wojskowych w Darłowie.

..Latarnia Morska w Darłówku.., Zbyszek Mat
..deptak w Darłówku z widokiem na rozsuwany most.., Zbyszek Mat
Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie, Zbyszek Mat
, violus
..Wieża w Darłowie.., Zbyszek Mat
rynek w Darłowie., violus
, Marcin Walczak
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

violus

Wszystkie nadmorskie miejscowości mają swój urok także Darłowo i Darłowko ja uwielbiam je póżnym latem gdy cichnie gwar i nastaje błoga cisza tylko szum morza i mewy.

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023